Viola Kołakowska od początku koronawirusa w Polsce przekonuje, że usilne próby, by jak najbardziej zminimalizować skutki rozprzestrzeniającego się wirusa są bezsensowne. Jak na przykład uważa mierzenia temperatury, bo podwyższoną temperaturę ciała można mieć z co najmniej kilku powodów, a zabija nas nie koronawirus tylko stres tym spowodowany.

Viola Kołakowska na Instagramie

Viola Kołakowska nie jest przekonana do światowej pandemii – ma na to inną teorię

Mimo że na Violę Kołakowską spadła fala krytyki, nie przestaje rozpowszechniać swoich niesprawdzonych teorii. Tym razem zachęca swoich obserwatorów do łamania zasad kwarantanny. Na opublikowany nagraniu na instastory namawia do zorganizowania akcji „wychodzę z domu, żeby przeżyć”

Myślę, że najwyższa pora, żeby przerwać tę paranoję. Oczywiście z zachowaniem bezpieczeństwa i tego, żeby to wychodzenie i ten powrót do funkcjonowania był bezpieczny. Głównie trzeba zadbać o to, żeby starszych odseparować i im pomagać oraz tym, którzy mają upośledzoną odporność. Natomiast zacznijmy normalnie funkcjonować, bo będzie dramat. Będzie dramat dla wszystkich innych, których jest więcej  – mówi.

Viola Kołakowska pokazała pierwsze chwile syna po PORODZIE: „Pierwsze minuty życia tego cudu” (WIDEO)

Kołakowska dodaje, że powinniśmy chronić nie tylko chorych i siebie przed chorobą, ale też przed degeneracją i przed brakiem możliwości życia.

No bo to nie jest życie, umówmy się. I nie chcę słyszeć tekstów: Tak ci źle, bo siedzisz w domu?. Tak, ludziom jest źle. I nie chodzi o to, że tak jest nam super, bo siedzimy w domu i możemy oglądać telewizję. Nie na tym życie polega. Nie wiem, czy wiecie, że jest coś takiego jak zdrowie psychiczne, o które trzeba dbać tak samo. Nie powiem o sytuacji gospodarczej, bo o tym nie trzeba nawet mówić – tłumaczy Viola.

Zgadzacie się z Violą Kołakowską?

Playboy przypomniał okładkę z nagą Violą Kołakowską z 2001 roku

Tomasz Karolak, Violetta Kołakowska.

Tomasz Karolak, Violetta Kołakowska. fot. Baranowski/AKPA