Po zakończeniu przygody z Tańcem z gwiazdami Krzysztof Gojdź wyjechał z Polski. Lekarz – celebryta osiadł w Miami. Kilka dni temu właśnie na Florydzie Gojdź otworzył nową klinikę. Wśród gości, którzy świętowali z nim sukces, byli Kasia Warnke i Piotr Stramowski – przyjaciele lekarza.

Krzysztof Gojdź z wielką gwiazdą Hollywood spędza czas w Nowym Jorku – doktor jest zachwycony: skromna, przemiła

Wczoraj aktorka wrzuciła na swój profil IG zdjęcie, na którym pozuje z mężem i z Krzysztofem Gojdziem. Zachwycona napisała:

Gratulacje, Krzysiu! Pięknie położona @reviveclinic_official już otwarta ⭐️ Miami revives! 🌈

Tymczasem pod jej postem pojawił się wpis autorstwa innego lekarza medycyny estetycznej. Dr Łukasz Drozd nie bez złośliwości napisał:

O matko… naprawdę…?
Osobiście swojej znacznie mniej wartościowej twarzy nie postawiłbym obok tego człowieka… ale rozumiem ze każdy ma swoje wybory. Szkoda…

Kasia Warnke wkrótce odpowiedziała na ten komentarz:

tak, naprawdę:) Jesteśmy zaprzyjaźnieni od lat, a Krzysiowi ufam jako specjaliście i dba o mój wygląd od lat 😊 – odparła.

Pod uszczypliwym komentarzem pojawił się też niebawem wpis dr Gojdzia:

faktycznie malo wartosciowa 😂😂. A i bym takiego nie przyjal do wizyte bo to miejsce dla fajnych milych notmalnych a nie dla troli😂😂 – napisał Gojdź.

Tak wygląda apartament Krzysztofa Gojdzia w Miami na Florydzie

I wtedy się zaczęło… Lekarze zaczęli się wymieniać komentarzami i wkrótce dyskusja zamieniła się w kłótnię:

Panie Doktorze… uprzejmie proszę Pana o zaprzestanie publiczne naruszania mojej godności osobistej swoimi inwektywami. Uprzejmie proszę… – napisał ostrzegawczym tonem dr Drozd.

doczytaj o mnie i sie ucz. Jesli bedzie ciebie stac na moje szkolenia po calym swiecie. Na nauke nigdy za pozno. Chetnie pomoge bo widze jej braki😱😱 – odpisał dr Gojdź.

😜 cóż za wnikliwa analiza wiedzy po zdj z net 😂🙈 chyba się w Panu zakochałem 🤣 – dr Drozd nie pozostał dłużny.

Krzysztof Gojdź pokazał zdjęcie z młodości: Nie wiedziałem co to botoks, kwas...

W tym momencie jeden z fanów dr Gojdzia przytoczył jego wypowiedź dla mediów:

Hejterzy rzucają oszczerstwa, że nie jestem lekarzem, nie mam prawa wykonywania zawodu, nie mam doktoratu, nie jestem wykładowcą Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej, którą ukończyłem z nr 1 w Miami!
Proponuję im wejść w internet i sprawdzić wszystko np. na stronie Naczelnej Izby Lekarskiej. Niech poobserwują moją pracę, setki godzin wykładów po całym świecie każdego roku.
Mało kto wie, że oprócz medycyny z wynikiem bardzo dobrym skończyłem również Wydział Zarządzania i Marketingu na SGH i jestem też magistrem ekonomii. Niedługo rozpoczynam studiować psychologię kliniczną w Nowym Jorku.” K.Gojdz – brzmiał cytat.

Po chwili Krzysztof Gojdź dodał kolejny komentarz:

przepraszam jestem już zajety. Nie jest Pan w moim guście. Sam Pan zauwazyl “…twarz mało wartościowa..”. Ale moge kilkoma trikami ją poprawić. Z trolla łabędzia nie zrobie ale na pewno dam z siebie wszystko aby wrócił uśmiech na Pana twarz i zawiść przestała być widoczna.

Fanki OSZALAŁY na punkcie nowej fryzury Gojdzia

Wkrótce potem do dyskusji włączyła się sama Kasia Warnke:

napisałam w czym, może Pan nie zauważył? Bardzo się Pan tu zaangażował, to dość śmieszne… – napisała pod adresem dr Drozda.

ten pan doktor plastyk chcial zaistniec medialnie (chociaz w ten sposob). Dajmy mu troche radosci w zyciu, usmiechu i milosci bliźniego ktorej potrzebuje. Wyslijmy mu wirtualne serduszko❤️❤️ a nawet dwa – napisał dr Gojdź.

Pani Katarzyno. Przypadkowo wypadł mi Pani post bo bardzo osobiście cenię Pani twórczość i talent. I tylko tyle chciałem wspomnieć. Nie spodziewałem się ataku publicznego Pana Doktora na mnie ale radzę sobie z takimi zachowaniami. Jeśli to Panią śmieszy to mamy inne skale rozbawienia. Cieszę się Waszym szczęściem 😊 oby trwało jak najdłużej – zakończył wymianę komentazry dr Drozd.

Gojdź miał WYPADEK! Pełno krwi!

Później do rozmowy włączyli się jeszcze fani Kasi Warnke – ci również podzielili się na dwa obozy – fanów Gojdzia i jego przeciwników.

No cóż – nie pozostaje nic innego, jak obu lekarzom życzyć tłumów zadowolonych pacjentek. Efekty pracy chyba same weryfikują plotki i komentarze w mediach społecznościowych.

Pod tym postem na Instagramie Kasi Warnke rozpętała się kłótnia między lekarzami specjalizującymi się w medycynie estetycznej:

scena z: Katarzyna Warnke, Krzysztof Gojdź, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Katarzyna Warnke, Krzysztof Gojdź, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Katarzyna Warnke, Krzysztof Gojdź, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Krzysztof Gojdź, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Krzysztof Gojdź, Katarzyna Warnke, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Katarzyna Warnke, Krzysztof Gojdź, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

scena z: Krzysztof Gojdź, Laura Samojłowicz, Marcin Cejrowski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Krzysztof Gojdź, SK:, Konferencja kampanii „Diagnostyka Jajnika” z udziałem Magdy Gessler, , fot. Gałązka/AKPA

scena z: Krzysztof Gojdź, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA