Wiadomość o śmierci Krzysztofa Krawczyka rozeszła się lotem błyskawicy po polskich mediach, wpędzając w rozpacz fanów piosenkarza. Przy tej smutnej okazji przypominany jest życiorys wokalisty, który był niemniej barwny co jego piosenki.

Krzysztof Krawczyk już wiele lat temu zadbał o TESTAMENT!

Krzysztof Krawczyk – rodzina

Muzyk był trzykrotnie żonaty: w latach 70. był  mężem Grażyny Adamus i Haliny Żytkowiak, natomiast w 1985 roku poślubił obecną żonę Ewę, z którą spędził resztę życia. Krzysztof Krawczyk wychowywał trzy adoptowane córki. Miał także syna Krzysztofa juniora z drugiego małżeństwa.

Trzecie małżeństwo Krzysztofa Krawczyka wzbudzało sporo emocji. Gdy piosenkarz poznał swoją przyszłą żonę, był żonaty. Po intensywnym romansie para rozstała się, jednak uczucie było silniejsze i gdy rozpadło się małżeństwo Krzysztofa, postanowili dać sobie szansę. Okazuje się jednak, że ich droga do szczęścia – przynajmniej formalnie – nie była prosta.

Krzysztof Krawczyk był legendą polskiej muzyki. Miał syna i trzy adoptowane córki

Para pobrała się w 1985 roku w Stanach Zjednoczonych, jednak kiedy wrócili do kraju, okazało się, że małżeństwo jest nieważne. Zdecydowali się więc na szybki ślub cywilny. W 1988 roku w Warszawie Ewa i Krzysztof wzięli ślub kościelny. Piosenkarz na ceremonii wystąpił w białej smokingowej marynarce. W prezencie ślubnym podarował żonie biżuterię.

Tak wyglądały ostatnie chwile Krzysztofa Krawczyka: „Ewa nie może uwierzyć w to, co się stało”

Ewa i Krzysztof spędzili w małżeństwie 36 lat.

Tak wyglądały ostatnie chwile Krzysztofa Krawczyka: "Ewa nie może uwierzyć w to, co się stało"

Tak wyglądały ostatnie chwile Krzysztofa Krawczyka: „Ewa nie może uwierzyć w to, co się stało”

Ewa Krawczyk, Krzysztof Krawczyk /AKPA

scena z: Krzysztof Krawczyk, Ewa Krawczyk, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA