Już nie książę a po prostu Harry (35 l.) raptem jeden dzień nie jest starszym członkiem rodziny królewskiej a już został zamieszany w mały skandal. Rosyjscy youtuberzy skontaktował się z nim podszywając się pod Gretę Thunberg a całą rozmowę z byłym księciem wrzucili do sieci. Takich słów po Harry’m się nie spodziewaliśmy. Sprawdźcie sami.

Książę Harry już znalazł nową pracę? Podobno negocjuje warunki zatrudnienia

Harry myślał, że rozmawia z Gretą Thunberg

Harry i Meghan Markle nie są już pełnoprawnymi członkami rodziny królewskiej, tylko zwykłymi obywatelami – chociaż w ich przypadku o zwykłości nie ma mowy.

Rosyjscy youtuberzy, Alexei Stolyarov i Vladimir Kuznetsov postanowili wkręcić byłego księcia. Nie jest to ich pierwsza prowokacja, jednak chyba nikt nie spodziewał się, że Harry zacznie się zwierzać przez telefon.

Alexei Stolyarov i Vladimir Kuznetsov słyną ze swoich pranków. W przeszłości udało im się skontaktować z Eltonem Johnem a teraz postanowili pójść o krok dalej i zadzwonić do Harry’ego. By nadać całej sytuacji prawdziwości stwierdzili, że przedstawią się jako Greta Thungerg i jej ojciec.

Harry niczego nieświadomy zaczął szczerze opowiadać o decyzji wycofania się z rodziny królewskiej, a także o konsekwencjach, na jakie musiał być przygotowany z żoną.

Zapewniam cię, że poślubienie księcia lub księżniczki jest okupione wieloma wyrzeczeniami. Składa się z wielu elementów układanki. Chociaż właściwa decyzja nie zawsze jest łatwa, było to jedyne rozsądne wyjście dla naszej rodziny – powiedział w rozmowie mąż Meghan Markle

Książę Harry Meghan Markle

Fot.Forum/PA Images

Harry wyznał, że wiedział jak opinia publiczna zareaguje na megxit – jednak zrobił wszystko, by chronić najbliższych. Za wszelką cenę nie chciał dopuścić do tragicznej powtórki z przeszłości, tak jak to miało miejsce z jego mamą, księżną Dianą.

Myślę, że na całym świecie jest mnóstwo ludzi, którzy mogą się z nami identyfikować i szanować za stawianie naszej rodziny na pierwszym miejscu. To trudne, ale zaczniemy nowe życie – dodał.

Harry sprankowany przez rosyjskich youtuberów

Gd skończył zwierzać się na tematy dotyczące jego rodziny, były książę postanowił porozmawiać z Gretą na temat kryzysu klimatycznego. Przyznał, że nie jest fanem

Niestety światem rządzą bardzo chorzy ludzie, więc ludzie tacy jak ty i młodsze pokolenie będą tymi, którzy mają realną szansę, by coś zmienić. Ludzie muszą się obudzić i jedynym sposobem, aby im to uświadomić, jest zrobienie czegoś ekstremalnego. Czasem potrzeba terapii szokowej, bo tylko to jest w stanie wpłynąć na ich świadomość – żalił się

Fałszywa Greta” postanowiła przypomnieć Harry’emu, że bardzo często lata samolotami – bywało, że i prywatnymi a tak chętnie wypowiada się na tematy ekologii. Zbity z tropu zaczął się tłumaczyć.

Księżna Meghan z Archiem na rękach wysiada z prywatnego odrzutowca (ZDJĘCIA)

Niestety nie ma zbyt wielu alternatywnych sposobów transportu. Podróżujemy samolotami po całym świecie, ale nie tak często jak ludzie, którzy używają ich na wieczorny wypad czy weekend – powiedział

Cała rozmowa poniżej. 

Jak podał do wiadomości „The Sun”, Harry nie miał pojęcia, że nie rozmawiał z Gretą. Dowiedział się dopiero od dziennikarzy tabloidu.

Podejrzewaliście, że były książę jest tak chętny do prywatnych zwierzeń.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Uczeń dał BUZIAKA Meghan Markle! „Ona naprawdę jest piękna”

Książę Harry otwarcie opowiedział o bólu, jaki czuł kiedy dowiedział się o śmierci matki

Meghan Markle i książę Harry ŹLE traktują swoją ochronę

Meghan Markle Książę Harry

Fot.Forum/REUTERS

Meghan Markle Książę Harry

Fot.Forum/Reuters

Meghan Markle Książę Harry

Fot.Forum/Backgrid USA