Książę Harry (35 l.) i Meghan Markle postanowili, że z Nowym Rokiem odcinają się od rodziny królewskiej i będą żyć na własny rachunek. Co za tym idzie, chcą usamodzielnić się również finansowo. Meghan udało się znaleźć pierwszą pracę a teraz przyszła kolej na Harry’ego. Czym będzie zajmował się Książę?

Książę Harry ma spory kompleks na punkcie tej RZECZY! Nie chce wyglądać jak William

Nowa praca Księcia Harry’ego

Książę Harry przeniósł się z rodziną do Kanady i to właśnie tutaj będą teraz mieszkać. Od kiedy wyszło na jaw, że Harry i Meghan odcinają się od członków rodziny królewskiej – media spekulują, jak będzie wyglądać praca Harry’ego i jego żony.

Meghan pragnęła wrócić do aktorstwa, które jest jej pasją. Nowym wyzwaniem będzie kontrakt z Disneyem. Użyczy głosu dla jednej z nadchodzącej produkcji. Całe wynagrodzenie będzie jednak przekazane dla organizacji charytatywnej Elephants Without Borders.

Harry natomiast rozmarzył się i w jednym z wywiadów zdradził, że zawsze po cichu pragnął zostać przewodnikiem. Od dziecka brakowało mu prywatności i spokojnego życia, dlatego teraz ma szansę to zmienić. Mówi się, że książę przebiera w ofertach, a skorzystać z jego doświadczenia chcą firmy-giganty.

Niedawno Harry był gościem na wydarzeniu zorganizowanym przez wiodącą firmę z branży finansowej. Książę wyszedł na mównicę i za swoją przemowę otrzymał ponoć 900 tysięcy euro.

Książę Harry Meghan Markle

Fot,Forum/Backgrid USA

Współpracą z księciem interesuje się jeden z największych banków inwestycyjnych na świecie. To się dopiero nazywa oferta pracy. Podobno Harry negocjuje jak najlepsze warunki umowy.

Rozmowy z firmą zaczęły się zaraz po tym, gdy Harry i Meghan poinformowali, że zmieniają swoje życie. Mówi się, że Harry jest na finalnym etapie negocjacji i już niebawem będzie mógł rozpocząć pracę. Podobno kontrakt księcia będzie opiewał na sporą sumkę.

Książę Harry Meghan Markle

Fot. Forum, Mega Agency

Widzicie ich jako osoby, które pracują na etacie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Meghan Markle i książę Harry ŹLE traktują swoją ochronę

Już niedługo zobaczymy Meghan Markle w nowej produkcji? Wszystko na to wskazuje!

Serena Williams o odejściu swojej przyjaciółki Meghan Markle z rodziny królewskiej