Książę Harry (35 l.) i Meghan Markle cały czas są w trakcie planowania, jak będzie wyglądał ich najbliższy rok. Wiadomo, że swój czas będą dzielić między Wielką Brytanię a Stany Zjednoczone. Para królewska uczestniczyła w ekskluzywnej imprezie, gdzie Harry przed wszystkimi zebranymi szczerze powiedział o swojej terapii, która pomogła mu przejść przez ciężki okres po śmierci jego matki.

Meghan Markle i książę Harry ŹLE traktują swoją ochronę

Książę Harry szczerze o swojej terapii po śmierci księżnej Diany

Książę Harry z żoną Meghan Markle zadecydowali, że chcą się usamodzielnić i odciąć od łatki członków rodziny królewskiej. Postanowili zrezygnować z pełnienia obowiązków królewskich i rozpocząć normalne życie.

Meghan i Harry potajemnie uczestniczyli w AIS (Alternative Investment Summit) w tym tygodniu, i podobno oboje wyszli na scenę. AIS to ekskluzywna impreza nazywana szczytem alternatywnych inwestycji odbywająca się w South Beach.

Harry wywarł ogromne wrażenie na tłumie, kiedy otworzył się i szczerze mówił o zdrowiu psychicznym i o tym, jak uczestniczył w terapii przez trzy lata, aby przezwyciężyć traumę po utracie matki. Książę był bardzo szczery. Opowiedział, że trauma jaką przeszedł i fakt, że stracił matkę w tak młodym wieku miały duży wpływ na decyzję, jaką podjął z Meghan

Meghan Markle ZOSTAWI księcia Harry’ego w ciągu PIĘCIU lat

Książę Harry

Fot.Forum/Reuters

Harry nie mógł ominąć tematu ustąpienia ze stanowiska starszego członka rodziny królewskiej wraz z Meghan. Książę przyznał, że podjęcie takiej decyzji było dla niego bardzo trudne, ale tego nie żałuje, ponieważ chce chronić swoją rodzinę. Nie chce, aby Meghan i ich syn Archie, przechodzili przez to, czego on doświadczył w młodym wieku.

Harry jest przekonany, że działa w najlepszym interesie swojej rodziny.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Nie uwierzysz, czym od zawsze chciał zajmować się książę Harry. Jego wymarzoną pracą jest

Firma dbająca o Kim Kardashian zajmie się Meghan Markle? Pałac Buckingham ZABRAŁ GŁOS

Brad Pitt żartuje sobie z Meghan Markle i Księcia Harry’ego na BAFTA 2020. Wiedzieliście, że ma takie poczucie humoru?

Książę Harry Meghan Markle

Fot.Reuters/Forum

Książę Harry

Fot.Forum/Arthur Edwards / News Licensing