Książę Sussex pisze pamiętnik!

Książę Harry wyznał, że pracuje nad pamiętnikiem, wspomnieniami, które mają zostać wydane pod koniec 2022 roku. Wydawcą jego książki będzie Penguin Random House.

„Piszę to nie jako książę, którym się urodziłem, ale jako człowiek, którym się stałem. Przez lata nosiłem wiele kapeluszy, zarówno dosłownie, jak i w przenośni, i mam nadzieję, że opowiadając moją historię – wzloty i upadki, błędy, wyciągnięte wnioski – mogę pomóc pokazać, że bez względu na to, skąd pochodzimy, łączy nas więcej, niż nam się wydaje. Jestem głęboko wdzięczny za możliwość podzielenia się tym, czego nauczyłem się w ciągu mojego dotychczasowego życia i podekscytowany tym, że ludzie mogą przeczytać relację z pierwszej ręki z mojego życia, która jest dokładna i całkowicie prawdziwa”.

Książę Harry w Londynie potajemnie spotkał się ze swoją EX!

Dochód z książki i audiobooka, w której książę Harry opisuje dzieciństwo w oczach opinii publicznej, jego służbę wojskową w Afganistanie, aż po bycie mężem Meghan Markle i ojcem 2-letniego syna Archiego i 1-miesięcznej córki Lilibet, zostanie przekazany na cele charytatywne.

Harry wcześniej szczegółowo opowiedział o swoich i Meghan „spostrzeżeniach” na temat rodziny królewskiej, podczas słynnego marcowego wywiadu z Oprą Winfrey. Po tym wywiadzie Pałac Buckingham wydał oświadczenie w imieniu królowej Elżbiety II.

Rodzina królewska nie zostanie zaproszona na chrzest Lilibet? Miał odbyć się w Windsorze, ale Meghan się wściekła

Rodzina królewska była „zasmucona”, słysząc krzywdzące wyznania Meghan i Harry’ego, i stwierdziła, że ​​„Harry, Meghan i Archie zawsze będą bardzo kochanymi członkami rodziny”, zauważyła również, że „niektóre wspomnienia mogą się różnić” od rzeczywistości. Zatem jak będzie z jego pamiętnikiem? Książę Harry zamknie sobie całkowicie drogę powrotną do rodziny? A już na pewno ją pogrąży.

Meghan Markle i książę Harry w 2018 roku wzięli udział w przyjęciu u prezydenta Fidżi, Jiojia Konrote

Meghan Markle i książę Harry w 2018 roku wzięli udział w przyjęciu u prezydenta Fidżi, Jiojia Konrote fot. Reuters / Forum

Książę Harry na rowerze elektrycznym.

Książę Harry na rowerze elektrycznym. Fot.Forum/Backgrid USA.

Książę Harry

Książę Harry Fot.Forum/Reuters