Książę Harry (39 l.) został wymieniony w pozwie na 30 milionów dolarów, w którym oskarżono Seana „Diddy’ego” Combsa o wykorzystywanie seksualne.

Producent muzyczny Rodney „Lil Rod” Jones oświadczył w dokumentach sądowych złożonych w zeszłym miesiącu, że goście byli przyciągani na imprezy organizowane przez P. Diddy’ego, na których rzekomo odbywał się handel ludźmi w celach seksualnych, ze względu na „dostęp rapera do znanych osobistości, takich jak słynni sportowcy, osobistości polityczne, artyści, muzycy i międzynarodowi dygnitarze, tacy jak brytyjski książę Harry”.

Synowie P. Diddy’ego w kajdankach, raper chciał uciec na Karaiby

Jednakże książę Harry nie został oskarżony o popełnienie żadnego przestępstwa. Książę Harry i jego brat, książę William, poznali P.Diddy’ego (54 l.) na przyjęciu, które zorganizowali w 2007 roku, aby podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w benefisie „Koncert dla Diany” na londyńskim stadionie Wembley.

Wiadomość o pojawieniu się księcia Harry’ego w pozwie wypłynęła na jaw po tym, jak Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego USA dokonał w nalotu na 2 domy rapera i producenta muzycznego w związku z dochodzeniem dotyczącym handlu ludźmi w celach seksualnych.

policja w domu P Diddy

Imię księcia Harry’ego wymienione w pozwie

Sean „Diddy” Combs nie wypowiadał się jeszcze oficjalnie na temat śledztwa. Wiadome jest jednak to, że muzyk został zatrzymany na lotnisku w Miami, będąc już na pokładzie swojego prywatnego odrzutowca.

P. Diddy zamieszany w handel ludźmi?!

Oprócz producenta muzycznego Rodney’a „Lil Roda” Jonesa, pozew przeciwko raperowi złożyła była dziewczyna P. Diddy’ego, Cassie, która w zeszłym roku pozwała go za gwałt i trwające od lat znęcanie się fizyczne. Oprócz tego P. Diddy’emu grożą pozwy złożone przez wiele innych osób. Jednak jego rzecznik nalega, aby opinia publiczna była „sceptyczna” wobec zarzutów kierowanych pod jego adresem, nazywając je „wyciąganiem pieniędzy”.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej:

Federal agents raid the mansion of Diddy, aka Sean Combs reportedly in connection to sex trafficking
Federal agents raid the mansion of Diddy, aka Sean Combs reportedly in connection to sex trafficking