Kilkanaście godzin temu rezydencje P. Diddy’ego w Miami i Los Angeles zostały przeszukane przez uzbrojone zastępy agentów federalnych. Przeszukanie miało mieć związek z podejrzeniami o handel ludźmi na tle seksualnym przez słynnego rapera. Na miejscu jego dwóch synów sfotografowano zakutych w kajdanki.

Na zrzucie ekranu przedstawiającym dwóch synów Seana „Diddy’ego” Combsa, Justina i Kinga Combsów, wyprowadzanych w kajdankach z jego domu w Los Angeles, 50 Cent napisał, „To się stało właśnie bardzo prawdziwe – zakuli dzieci w kajdanki […] Nie stało by się tak, gdyby federalni nie mieli realnej sprawy przeciwko Diddy’emu”

P. Diddy kupił 16-letniemu synowi samochód za milion $

Od lat 50 Cent był wielkim krytykiem P. Diddy’ego, wyzywając piosenkarza w mediach społecznościowych, gdy tylko nadarzyła się okazja, i posuwając się nawet do żartów na temat jego prawdziwej seksualności.

 

P. Diddy uciekł na Karaiby?

Według serwisu TMZ prywatny samolot P. Diddy’ego wyleciał z okolic Los Angeles około 9:00 rano w poniedziałek i skierował się prosto na Karaiby. Następnie TMZ uzyskało nagranie wideo przedstawiające rapera przed lotniskiem Miami-Opa Locka Executive tuż po nalotach policji. Sam P. Diddy nie mógł znajdować się na pokładzie swojego odrzutowca. Nie wiadomo zatem kto dokładnie uciekł z kraju.

Chociaż nie widziano Seana „Diddy’ego” Combsa zakutego w kajdanki, naoczni świadkowie powiedzieli reporterom TMZ, że on i kilka innych osób zostało zatrzymanych przez agentów federalnych na lotnisku.

P. Diddy uprawia seks tantryczny

Agencja Reuters doniosła, że raper znajdował się już na pokładzie odrzutowca, kiedy Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego USA przybył na lotnisko i zatrzymał go. Na razie nie ma dalszych informacji w tej przerażającej sprawie.

Fot. Connellan / MEGA / The Mega Agency / Forum

Fot. MEGA / The Mega Agency / Forum

policja w domu P Diddy