Sean „Diddy” Combs (54 L.) od lat przedstawia się w mediach jako człowiek rodzinny, biznesmen i aktywista na rzecz równości rasowej, jednak teraz w sieci pojawiły się informacje, że rzekomo wysadził w powietrze samochód rapera  Kid Cudiego (39 l.) po tym, jak odkrył, że ten spotykał się z jego byłą dziewczyną Cassie Venturą.

Oto dzieci P.Diddiego – jest ich aż sześcioro

W szokującym pozwie, który piosenkarka wniosła przeciwko Combsowi w ostatni czwartek, twierdzi, że raper był tak „wściekły” z powodu jej nowego romansu, że ostrzegł ją, że „wysadzi w powietrze”. Samochód Cudiego.

Mniej więcej w tym samym czasie samochód Kid Cudiego eksplodował na jego podjeździe, można dowiedzieć się z dokumentów sądowych, które cytuje Page Six.

Niebezpieczny P.Diddy?

Co więcej, rzecznik Kid Cudiego powiedział dziennikowi The New York Times, że twierdzenia Cassie w tej sprawie to „wszystko prawda”. Oczywiście dział prawny P.Diddiego mówi, że „Pan Combs stanowczo zaprzecza tym obraźliwym i oburzającym zarzutom”.

P.Diddy kupił synowi samochód za 1 milion dolarów

Przez ostatnie 6 miesięcy pan Combs był poddawany uporczywym żądaniom pani Ventury w wysokości 30 milionów dolarów pod groźbą napisania książki o ich związku, co zostało jednoznacznie odrzucone jako rażący szantaż […] Pomimo wycofania swojej początkowej groźby pani Ventura zdecydowała się teraz złożyć pozew pełen bezpodstawnych i oburzających kłamstw, których celem było zszarganie reputacji pana Combsa i domaganie się wypłaty, komentuje Ben Brafman, prawnik P.Diddiego.