Książę Karol ODCINA księcia Harry’ego od pieniędzy
Księżna Meghan i książę Harry postanowili odłączyć się od rodziny królewskiej, zrezygnować ze swoich funkcji i stać się niezależni finansowo, chociaż w praktyce oznaczało to tylko tyle, że przestaną otrzymywać pieniądze od królowej Elżbiety, a to stanowiło niewielką część ich dochodów. Teraz książę Karol również chce odciąć syna od majątku.
Księżna Meghan poleciała do Kanady – zostawiła Harry’ego w centrum medialnego HURAGANU
Książę Karol odcina księcia Harry’ego od pieniędzy
Jeśli książę Harry zrezygnuje z obowiązków publicznych, jego ojciec przestanie mu wypłacać rocznie 2,3 miliona funtów z dotacji. Nie będą mieli już dostępu do majątku Księstwa Kornwalii.
Plan pary sprawił, że królowa rozczarowała się, a sondaż wśród ludzi pokazał, że ponad dwie trzecie osób jest zdania, że nie powinni otrzymywać już funduszy od Księstwa.
Księżna Meghan i książę Harry złożyli ŻYCZENIA księżnej Kate – internauci są na nich WŚCIEKLI
Meghan i Harry chcą dzielić teraz swoje życie między Wielką Brytanię i Stany Zjednoczone oraz Kanadę. Oświadczenie o odejściu z rodziny ukazało się mimo próśb jej członków, aby się z nim wstrzymali. Postała nowa strona internetowa pary, na której opisali w jaki sposób będą teraz zarabiać.
Książęca para jednak ma ogromny majątek, który szczegółowo opisaliśmy tutaj.



Książę Karol fot.FORUM/REUTERS
I bardzo.dobrze wiedziala.murzynka.w jaka rodzine wchodzi.chciala wprowadzic swoje zasady
Po kim plebs z Polandii będzie pluł, gdy wyjadą do Kanady, gdzie żyje sie normalniej ? Wspólczuję, nie jestem fanką Meghan, ale jak widzę te komentarze, to zaczynam rozumieć. Od szamba trzeba z daleka. A szmabem to jesteście wy drogie hejterki. Gó…em wali od was nawet przez internet.
Spocona myślała. Ze zostanie królowa. A tu przeszkoda brak inteligencji tylko. Knucie.
Smiesznie bedzie poczytac ten jad z hejterow jak juz nie beda jej mogli zarzucic, ze jest utrzymanka, hipokrytka i nie trzyma sie zasad. Kobieta ma miliony, nie musi szukac u starej baby w koronie sponsorowanych kiecek.
Odwazni ludzie, ceniacy bardziej swoja niezaleznosc i prywatnosc niz cyrk dla zacofanego plebsu, ktory tak czy inaczej pluje na nich jadem. Kasa sama sie do nich bedzie pchac, Meghan w przeciwienstwie do pan z rodziny krolewskiej miala prace, a harry ma determinacje i wsparcie w zonie. Brawo, Rudy!
No i bardzo dobrze, ze sie wycofali z tego cyrku. To chore, zeby w XXI wieku ktos doroslej kobiecie dyktowac w co ms byc ubrana. Jak chce wam sie krolowych i tradycji to sobie seriale kostiumowe poogladac, a od doroslych ludzi sie odczepic. Juz dawno powinno to nastapic.
Oczywiscie, ze nalezy im sie ochrona. Glownie przed fanatykami rodziny krolewskiej, ktorzy sluchajac bezczelnych lgarzy z brukowcow az sie jadem zalewali. To przed obywatelami wlasnego kraju Harry powinien byc chroniony, wiec nalezy im sie to jak psu buda.
Cebulary z Polski, musicie sie zdecydowac, bo macie w kolko dwie przeciwstawne teorie – “jak nie chciala do rodziny krolewskij to po co sie pchala” i “pchala sie na sile do rodziny krolewskiej zeby byc ksiezna”. To sie wyklucza, kariny z uk na dorobku. Popracujcie nad logika.
zapominacie, ze Harry juz kiedys chcial sie odciac od rodziny krolewskiej i NA ROK przeprowadzil sie do Afryki. Wrocil dopiero jak mu krolowa kazala.
To napewno wymyśliła ta żmija, pewnie zagroziła albo odchodzą albo rozwód!!!
Te 2,2mln to oni zarobią na pierwszym z brzegu kontrakcie reklamowym. Nie uwiazani dworską etykietą, z takim pochodzeniem, znajomosciami i możliwościami, bada zarabiać wielokroc więcej niż wynosiło kieszonkowe od korony. Całkiem swobodnie. Bez ą, ę i przypnij kwiatek z tej strony sukienki. Nie bądźcie naiwni.
Ja coś czuję że oni niebawem zginą w jakiejś katastrofie lotniczej.
Przylazła jakaś podrzędna amerykańska aktorka i narobiła zamętu w wielowiekowej monarchii brytyjskiej. Ciekawe kiedy Harry się z nią rozwiedzie…?
Harry chce być niezależny ale chce nadal żyć za kasę podatników. No to chwila. Albo będzie niezależny i niech idzie do pracy razem z żoną. Albo niech wracają do GB. Jak nie potrafią zyć za swoje pieniądzę co miesiąc zapracowane. Niezależność to nie żerowanie na podatnikach na bagatelną sumę żeby żyć w posiadłościach Anglii z tytułami.
Jak nie chciała być w rodzinie królewskiej to po co się do niej pchała?
Pamietam komentarze pod newsami o Karolu i Camilli, pojazd po nim, ze (pierwszy w kolejce do tronu) nie zrezygnował z tytułów dla miłości. A jak Harry (5? w kolejce do tronu) rezygnuje, to… tez pojazd. Wam sie nie dogodzi
A może rodzina królewska nie jest taka idealna jak wam się wydaje i dlatego odeszli od niej na swoje? Cwana ta meghan. Sklocila harrego i odciela od rodziny.
Jeśli Hary chce zrezygnować z pracy to musi się liczyć ze nie będzie pensji. Narazie podróże ,wakacje, mieszkanie sponsoruje babcia i tatus, czyli po 30-ce już chyba czas się usamodzielnić.
Niech się wreszcie zabierze za prace.
matka Harrego miała paranoję? tych paparazzi, ktorzy ją scigali i przez ktorych sie rozbiła tez pewnie sobie uroiła?
Ale pier…licie. To nie Karol odcina Harrego od pieniedzy. Harry sam sie odcina, bo to jest automatyczna konsekwencja jego decyzji rezygnacji z funkcji. Zreszta słusznej decyzji, bo zona Harrego skonczyłaby jak jego matka – zaszczuta przez media
lubie karola.
Gupia aferzystka, nie cierpie, co jej tak zalezalo zeby lazic bez rajstop, alez mi feminizm