W czwartek księżna Meghan (38 l.) zostawiła męża, księcia Harry’ego i poleciała do Kanady. Daily Mail podał, że Meghan wróciła do syna, Archiego, który został za oceanem pod opieką nani.

Księżna Meghan i książę Harry złożyli ŻYCZENIA księżnej Kate; internauci są na nich WŚCIEKLI

Książęca para wróciła do Anglii po 6 tygodniach urlopu spędzonego w Kanadzie. W ciągu trzech dni spędzonych w Londynie Meghan i Harry wywołali prawdziwą burzę – nie tylko w mediach, ale i wewnątrz rodziny królewskiej, oznajmiając, że wycofują się z życia rodziny i zaczynają nowe życie. Harry i Meghan oświadczyli, że chcą żyć na dwóch kontynentach i zarabiać swoje pieniądze. Chcą się uniezależnić od dworu i nakazów oraz zakazów panujących w rodzinie królewskiej.

Przy okazji wyszło na jaw, że para totalnie zlekceważyła królową. Elżbieta prosiła bowiem, by do czasu opracowania strategii Harry i jego żona nie wydawali żadnych publicznych oświadczeń i nie podejmowali żadnych pochopnych kroków. Stało się inaczej, co – według mediów – wprawiło królową w złość. Elżbieta ma być mocno rozczarowana zachowaniem wnuka i jego żony. Wspólnie z mężem i synem rozmyśla teraz, jak wyjść z wyjątkowo paskudnej wizerunkowo sytuacji.

Królowa Elżbieta jest wściekła na Meghan i Harry’ego! Nie powiedzieli NIKOMU o swoich planach

Meghan nie spotkała się z królową. Podobno chciał się z nią widzieć Harry, ale babcia odmówiła spotkania.

Daily Mail pisze, że Meghan zostawiła męża w Londynie, ale niewykluczone, że książę również w późnych godzinach nocnych poleciał do Kanady, by dołączyć do żony i syna.

Księżna Meghan i książę Harry złożyli ŻYCZENIA księżnej Kate – internauci są na nich WŚCIEKLI

Archie w ciągu trzech dni pobytu rodziców w Wielkiej Brytanii był pod opieką niani i przyjaciółki Meghan, Jessiki Mulroney.

Księżna na turnieju tenisowym, fot. Forum, Backgrid USA

Książęca para, fot. Cobra / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Księżna Meghan, fot. James Whatling / MEGA/FORUM