Książę Karol w ubiegłym tygodniu zaraził się koronawirusem. Mimo to 71-latek ponoć czuł się bardzo dobrze i od tego czasu przebywał w posiadłości Balmoral w Szkocji.

Książę Karol o koronawirusie

Książę Karol ma koronawirusa. Czy mógł zarazić swoje dzieci i wnuki?

Książę Walii w końcu zabrał głos, żeby uspokoić i ostrzec Brytyjczyków przed chorobą. Na Instagramowym profilu rodziny królewskiej monarcha wrzucił nagranie, na którym mówi, że czuje się lepiej, jednak nadal jest poddany kwarantannie.

Niedawno przeszedłem cały proces walki z koronawirusem. Na szczęście ze stosunkowo łagodnymi objawami. Znajduję się teraz już po drugiej stronie tej choroby, ale wciąż muszę zachowywać dystans i izolację. Wszyscy teraz uczymy się stosować do tych zasad. To dziwne, frustrujące i niepokojące doświadczenie, gdy obecność członka rodziny czy przyjaciela zostaje ograniczona, a nawet niemożliwa, a normalne struktury życia społecznego zostają usunięte – powiedział książę Karol.

Królowa Elżbieta II też może mieć KORONAWIRUSA?

Ostrzega, że jako naród stoją w obliczu wielkiego wyzwania, czego są w pełni świadomi:

Zagraża źródłom utrzymania, przedsiębiorstwom i dobrobytowi milionów naszych współobywateli. Nikt z nas nie jest w stanie powiedzieć, kiedy to się skończy, ale się skończy – stwierdza książę.

Harry i Meghan przeprowadzili się do Los Angeles!

Książę Karol

Książę Karol. Fot. POOL / Reuters / Forum