W 2005 roku książę Karol w końcu poślubił księżną Camillę – swoją największą miłość. Nawet kiedy był z księżną Dianą, wciąż utrzymywali kontakt i ponoć zdradzał z nią żonę.

70-letnia księżna Camilla Parker Bowles jest W CIĄŻY?!

Kiedy patrzymy na zdjęcia rodziny królewskiej, wciąż wyglądają na zakochanych. Najnowsze doniesienia jednak mówią o tym, że para chce się rozwieść. Karol miał kontaktować się już z Fioną Shackleton, prawniczką, która doradzała mu podczas pierwszego rozwodu z księżną Dianą.

Podczas gdy cały świat ma obsesję na punkcie kłótni Kate i Meghan, za murami pałacu dzieje się znacznie większy dramat. Karol i Camilla mają wkrótce ogłosić rozwód. Podpisali dokumenty i prawie się nie widują, poza 70. urodzinami księcia, gdy królowa poprosiła jego żonę, aby nie wywoływać spekulacji – zdradza informator dla New Idea.

Księżna Camilla bała się, że umrze! Wyszedł na JAW sekret rodziny królewskiej

Elżbieta czeka z ogłoszeniem wiadomości o rozwodzie, aż burza wokół księżnej Cambridge i księżnej Sussex ucichnie, bo rodzinie królewskiej zdecydowanie nie jest potrzebny teraz kolejny skandal.

Służba prasuje mu sznurówki i wyciska pastę do zębów. Kto jest najbardziej rozpieszczonym członkiem rodziny królewskiej?

Wierzycie w doniesienia tabloidu?

Książę Karol i księżna Camilla złożyli papiery ROZWODOWE

Książę Karol i księżna Camilla złożyli papiery ROZWODOWE