Fani brytyjskiej rodziny królewskiej mają powód do zmartwień. Książę Karol zrobił test na obecność koronawirusa, a jego wynik jest pozytywny. Mimo to 71-latek ponoć czuje się bardzo dobrze i od kilku dni, wraz ze swoją żoną Camillą, przebywają w posiadłości Balmoral w Szkocji.

Królowa Elżbieta wydała BARDZO WAŻNE oświadczenie

Książę Karol ma koronawirusa

Książę Karol do Szkocji poleciał 22 marca i wtedy też zaczął się gorzej czuć, i jak podają zagraniczne media, zaczął wykazywać „łagodne objawy” koronawirusa. Kiedy okazało się, że jest zarażony, pracownicy z Balmoral zostali odizolowani.

Jeszcze niedawno książę Karol miał dużo spotkań, zobowiązań i sporo czasu spędzał wśród ludzi. Ponoć wszyscy, którzy mieli ostatnio z nim kontakt, zostali poinformowani, że został zakażony. A co z członkami jego rodziny? Żona księcia Karola, księżna Kornwalii nie ma koronawirusa – poinformował Clarence House.

Książę Karol ODCINA księcia Harry’ego od pieniędzy

Ze swoją matką, królową Elżbietą, widział się 12 marca, a z ojcem – księciem Filipem – ponoć wiele tygodni temu. A co z dziećmi? Do spotkania z Harrym i Williamem, a także ich małżonkami doszło 9 marca. Wówczas wszyscy uczestniczyli w obchodach Dnia Wspólnoty Narodów.

Jak podaje Daily Mail, po przebadaniu księcia Karola, lekarz stwierdził, że najprawdopodobniej ten został zarażony 13 marca. Wygląda na to, że w takim razie, nie powinien zarazić swoich najbliższych.

ZOBACZ TEŻ:

Królowa Elżbieta już kupiła PREZENT dla Archiego na jego 1. urodziny

Kate i William opublikowali PIĘKNE, rodzinne zdjęcia. Tych jeszcze NIE widzieliście!

Meghan Markle WYMAGA tego od służby odkąd pojawił się koronawirus

Królowa Elżbieta i książę Karol na obchodach Dnia Wspólnoty

fot. Forum

William, Kate, Harry i Meghan na obchodach Dnia Wspólnoty

fot. Forum

Książę Karol ma koronawirusa

fot. Forum