Przez kilka ostatnich miesięcy wychodzą na jaw coraz to bardziej ciekawe informacje na temat księcia Williama. Wydaje się być on przykładnym mężem i ojcem, a okazuje się, że ma swoje za uszami. Plotkowano. że zdradzał Kate, a także wprost jej powiedział, że jest nieszczęśliwy w małżeństwie.

WSTRZĄSAJĄCE wyznanie księcia Williama – księżna Kate wyszła z domu po tym, co usłyszała

Teraz przypomnimy pewien fakt z przeszłości księcia. Jego ojciec książę Karol miał od młodych lat słabość do Camilli Parker-Bowles, a William do jej siostrzenicy!

Książę William miał romans z siostrzenicą księżnej Camillą

Wszystko działo się w 1999 roku, gdy William miał zaledwie 17 lat. Bardzo podobała mu się Emma Parker-Bowles, siostrzenica Camilli.

Patrzył z miłością na Emmę, a ona wsłuchiwała się w każde jego słowo. Czasami patrzył na nią z takim uwielbieniem, że to było trochę żenujące. Wyglądał jak młody mężczyzna, który się zakochuje – zdradza królewski biograf Andrew Morton.

 

Royal Garden Party

Znajomość jednak nie rozwinęła się i para nie była razem na poważnie. Pozostali jednak w przyjacielskiej relacji – Emma była obecna nawet na ślubie księcia Williama i księżnej Kate.

To nie była jedyna kobieta w życiu księcia. Przed ślubem był związany również z Alexandrą Knatchbull, prawnuczką Lorda Mountbattena, wuja księcia Filipa.

ZOBACZ TAKŻE:

Księżna Kate zabrała dzieci i wyprowadziła się z PAŁACU?

Zaskakujące wyznanie Simona Dorante-Daya, nieślubnego syna księżnej Camilli i księcia Karola

Kłótnia z Kate to NIC – posłuchajcie, co się dzieje między Meghan a Camillą

Royal Garden Party księżna Kate Middleton Wielkanoc 2019