Książę Harry ( 38 l.) nie hamuje przed niczym. Chociaż premiera jego książki zaplanowana jest na 10. stycznia, już teraz w sieci krążą fragmenty autobiografii „Spare”. Publikacja głęboko omawia związek księcia ze starszym bratem, księciem Williamem (40 l.), którego nazywa Willym. Okazuje się, że Harry nawet zdobył się na uderzenie w jego łysinę.

Poznaj ostatnie słowa Harry’ego do jego zmarłej babci

38-letni Harry pisze, że przeżył chwilę oszołomienia po pogrzebie dziadka księcia Filipa w 2021 roku, kiedy zdał sobie sprawę, że podobieństwo jego starszego brata do ich matki, księżnej Diany, z czasem zanikło.

Spojrzałem na Willy’ego, naprawdę na niego spojrzałem, być może po raz pierwszy odkąd byliśmy mali”, wspomina, przywołując „znajomą minę” Williama, która „zawsze była normą” podczas ich interakcji.

Książę Harry krytykuje księcia Williama

W innym dziale swojej autobiografii nazwał przerzedzenie włosów swojego brata „niepokojącym” i „bardziej zaawansowanym niż moje”, chociaż William jest tylko 2 lata starszy.

Koronacja króla Karola III bez księcia Harry’ego? Są przecieki

Książka, która zostanie oficjalnie wydana 10. stycznia, opisuje wiele konfliktów między rodzeństwem na przestrzeni lat, a Harry nawet nazwał przyszłego króla swoim „arcywrogiem”. Co wy na to?