Księżna Diana uchodziła nie tylko za elegancką i stylową kobietę, ale również dała się poznać jako osoba o wielkim sercu, która nie bała się wyznaczać nowych trendów i przecierać szlaków w rodzinie królewskiej. Mimo, że jej życie nie było usłane różami, Diana starała się mieć zawsze podniesioną głowę. W sieci ukazały się odważne zdjęcia księżnej w bikini. Do tej pory nie było tak śmiałych fotek członków rodziny królewskiej.

Młodziutka księżna Diana na NIGDY dotąd nie publikowanym zdjęciu

Księżna Diana w bikini na jachcie

Mimo, że od śmierci księżnej Diany minęły 23 lata, w dalszym ciągu jest ona w sercach fanów, którzy pokochali jej prostolinijność i oddanie. Nie bez powodu zaczęła być określana mianem „królowej ludzkich serc”. Diana z pewnością ociepliła wizerunek rodziny królewskiej, która nigdy wcześniej nie wydawała się tak przystępna.

Czujesz niedosyt po serialu „The Crown”? Zobacz ten dokument o Dianie

Pamieć o księżnej Dianie w dalszym ciągu jest żywa a fanów rodziny królewskiej interesują wszystkie fakty z jej życia. Diana doczekała się dwóch synów Williama i Harry’ego, ale nie było jej dane zobaczyć, jak dorastają. Po 15 latach małżeństwa rozwiodła się z księciem Karolem. Rok po rozwodzie miał miejsce tragiczny wypadek samochodowy, w którym księżna straciła życie.

W sieci ukazało się nigdy dotąd niepublikowane zdjęcie Diany, które trzeba przyznać – jak na członka rodziny królewskiej mogłyby wywołać niemałe kontrowersje. Współzałożyciel domu mody Valentino, Giancarlo Giammetti przyjaźnił się z Dianą i postanowił uchylić rąbka tajemnicy. Pokazał dwa zdjęcia z księżną.

Na jednym z nich Diana uczestniczy oficjalnym wystąpieniu i ma na sobie biało niebieski komplet.

Dwa momenty przyjaźni z księżniczką Dianą – napisał

Uśmiechnięta księżna Diana na wakacjach

Kolejne zdjęcie z księżną jest o wiele bardziej śmiałe. Diana spędza czas z przyjaciółmi na luksusowych jachcie, w ręku trzyma drinka. Ma na sobie dół od bikini i obszerną koszulę, luzacko zawiązaną na brzuchu.

Lady Di ma również znacznie krótsze włosy. Na zdjęciach Giancarlo Diana pogodnie się uśmiecha i wygląda na zrelaksowaną.

Księżna Diana na śmiałym zdjęciu w bikini i z drinkiem.

Księżna Diana na śmiałym zdjęciu w bikini i z drinkiem. Fot.Instagram/giancarlogiammetti.

Internauci nie ukrywali, że mimo tylu lat od jej śmierci w dalszym ciągu są zauroczeni jej naturalnością. Zdjęcie Diany w bikini zrobiono w 1990 roku, gdy Lady Di była w związku małżeńskim z księciem Karolem.

A Wy, co myślicie o zdjęciach?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Jest NOWE zdjęcie Emmy Corrin z „The Crown”. W sukni ślubnej wygląda jak księżna Diana?

4. sezon „The Crown” coraz bliżej! Tak w serialu wyglądają księżna Diana i Margaret Thatcher

Pałac Buckingham skomentował PORONIENIE Meghan Markle

Księżna Diana i księżę Karol w dniu ślubu.

Księżna Diana, książę Karol w dniu ślubu, fot. AGIP/Rue des Archives /Forum

Księżna Diana w eleganckiej czarnej kreacji.

Księżna Diana w 1981 roku, fot. Keystone/KeystoneSU /Forum.