Już niedługo, bo w listopadzie, na Netfliksie pojawi się 4. sezon serialu „The Crown”. Fani tej produkcji nie mogą się doczekać nowych odcinków, zwłaszcza że zobaczymy w nich księżną Dianę, w którą wcieli się Emma Corrin, a w późniejszych sezonach zastąpi ją Elizabeth Debicki, która ma polskie korzenie.

Aktorka o polskim pochodzeniu zagra księżną Dianę w serialu „The Crown”

„The Crown” – suknia księżnej Diany

W nadchodzących odcinkach fani brytyjskiej rodziny królewskiej będą mogli zobaczyć ślub księżnej Diany i księcia Karola, którzy pobrali się 29 lipca 1981 roku. Do rozpoczęcia nowego sezonu „The Crown” jest jeszcze chwila, ale produkcja nie trzyma w niepewności widzów i już w sieci krążą zdjęcia Emmy Corrin w sukni ślubnej niemal identycznej, jaką miała na sobie księżna Diana.

Replikę sukni projektu Elizabeth i Davida Emanuelów, na potrzeby serialu, stworzyła Amy Roberts, która chciała „oddać ducha księżnej Diany”. I chyba się udało, bo Emma Corrin zdradziła w jednym z wywiadów, że kiedy założyła suknię, na planie wszyscy ucichli.

„The Crown” – kiedy premiera 4. sezonu?

4. sezon serialu „The Crown” ma pojawić się na Netflixie 15 listopada 2020 roku. Będzie to przekrój wydarzeń od końcówki lat 70., gdy królowa Elżbieta II szukała dla swojego syna Karola idealnej kandydatki na żonę. Mamy też zobaczyć, jak napięte były relacje królowej z Margaret Thatcher.

ZOBACZ TEŻ:

Emma Corrin o kulisach sceny ślubu księżnej Diany. „Wyszłam i wszyscy kompletnie ucichli”

Księżna Kate musiała robić dziwną rzecz związaną z księżną Dianą

Emma Corrrin na premierze filmu

Emma Corrin/fot. FORUM

Emma Corrin w sukni ślubnej w "The Crown"

Emma Corrin w „The Crown”/fot. YouTube/NetflixPolska

Ślub księżnej Diany i księcia Karola

księżna Diana w dniu ślubu/fot. FORUM