Księżna Diana przez lata uchodziła za jedną z najbardziej lubianych członków rodziny królewskiej. Nie bez powodu określano ją mianem „królowej ludzkich serc”. Lady Di zmarła w młodym wieku w skutek tragicznego wypadku samochodowego. Po latach jej brat, Charles Spencer pokazał nigdy dotąd nie publikowane zdjęcie Diany z dzieciństwa.

Jest NOWE zdjęcie Emmy Corrin z „The Crown”. W sukni ślubnej wygląda jak księżna Diana?

Księżna Diana na zdjęciach z dzieciństwa

Księżna Diana była wzorem do naśladowania dla milionów poddanych. Lady Di zaskarbiła sobie miłość Brytyjczyków, którzy oszaleli na jej punkcie. Publiczne wystąpienia matki księcia Williama i Harry’ego były szeroko komentowane w mediach. Po tragicznej śmierci Diany wyszło na jaw, że księżna nie miała oparcia w członkach rodziny królewskiej i sama zmagała się ze swoimi problemami.

To specjalnie dla synka Harry’ego i Meghan. Księżna Diana dała piękny ZNAK!

Diana zmagała się z bulimią i miała za sobą kilka prób samobójczych. Jej małżeństwo z Karolem również nie należało do udanych. Mówi się, że wejście do rodziny królewskiej zmieniło pogodną Dianę w kompletnie inną osobę, która samodzielnie musiała stawić czoła wielu przeciwnościom.

Minęły 23 lata od tragicznej śmierci Diany. Jej brat, Charles Spencer postanowił opublikować zdjęcie z dzieciństwa, na którym widać młodą księżną.

Diana już od najmłodszych lat wykazywała się dużą empatią i chciała pomagać słabszym. Przez całe życie mocno angażowała się na rzecz wielu organizacji charytatywnych.

BARABASZ KOMENTUJE: Lady Diana – buntowniczka bez wyboru (FELIETON)

Na opublikowanym zdjęciu Lady Di z czułością obejmuje młodszego brata. Diana nieśmiało spogląda wprost do obiektywu i ma na sobie sukienkę w biało różowe pasy.

Księżna Diana upokorzyła Karola! Zauroczył ją inny mężczyzna

 

Mimo, że od śmierci księżnej Diany minęło tyle lat, do tej pory mówi się o niej w mediach a życiorysem Lady Di interesuje się wiele osób.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Emma Corrin jako księżna Diana na planie serialu „The Crown” (ZDJĘCIA)

Księżna Kate musiała robić dziwną rzecz związaną z księżną Dianą

Harry martwi się, że Meghan przejdzie przez to samo piekło, co księżna Diana

Księżna Diana podczas ślubu z księciem Karolem.

Księżna Diana podczas ślubu z księciem Karolem. Fot.Forum.

Księżna Diana w małej czarnej.

Księżna Diana w małej czarnej. Fot.Forum.