Kate Middleton (37 l.) od kiedy wżeniła się w rodzinę królewską, jest pod baczną obserwacją całego świata. „Efekt Kate” działa tak samo mocno, jak na początku kariery Middleton jako księżnej. Opinia publiczna kompletnie oszalała na jej punkcie a ubrania, w których księżna zostanie sfotografowana wyprzedają się na pniu w kilka chwil. Od dłuższego czasu spekulowano, że Kate może być w ciąży. Wygląda na to, że szykują się kolejne narodziny Royal baby!

Elegancka Kate Middleton w wieczorowej sukni z Księciem Williamem na pokazie Royal Variety (FOTO)

Kate Middleton spodziewa się czwartego dziecka?!

Plotki na temat ciąży Kate Middleton pojawiły się w momencie, gdy księżna Kate nie zjawiła się na dwóch, ważnych wydarzenia. Wytłumaczeniem pałacu było to, że musiała zostać w domu z powodu dzieci. Jednak natychmiast pojawiły się spekulacje na temat kolejnej ciąży. Początki każdej z trzech ciąż, Kate znosiła bardzo źle. Miała częste nudności i ogólnie nie czuła się za dobrze.

Po ciężkim okresie w królewskim pałacu, w końcu można mówić o dobrych wiadomościach. Księżna Kate jest w czwartej ciąży. Podczas trzech poprzednich ciąż, Kate źle się czuła. Jak się okazało, kolejna ciąża jest mniej problemowa. Źródło z bliskiego otoczenia rodziny królewskiej zdradziło magazynowi InTouch, jak miewa się Kate Middleton.

Na ten moment, ta ciąża jest bezproblemowa. A minęły już trzy miesiące. Oprócz lekkiego zmęczenia, czuje się wyśmienicie. Naprawdę tym razem rozkoszuje się tym stanem – zdradziła osoba z

Jakiej płci będzie czwarte dziecko Kate Middleton i Księcia Williama?

Największą zagadką będzie płeć kolejnego, królewskiego dziecka. Księżna Kate marzy o tym, by urodzić córkę, jednak najważniejszą rzeczą jest zdrowie dziecka, bez różnicy jakiej będzie ono płci. Królewskie rodzeństwo: George i Charlotte także mają swoje marzenia, dotyczące nowego rodzeństwa. Książę chciałby mieć kolejnego brata, księżniczka natomiast jest prze szczęśliwa z pomysłu, że mogłaby być starszą siostrą.

George powiedział, że jeśli urodzi się dziewczynka, to odeśle ją z powrotem –zdradziło źródło w rozmowie z magazynem InTouch

Księżna Kate Książę William

Fot.Forum/REUTERS/Peter Nicholls

Wygląda na to, że życie w rodzinie królewskiej wraca na odpowiednie tory.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Księżna Kate BŁAGA o to księcia Williama. Ma już dość

Kate Middleton założyła marynarkę w stylu ANNY LEWANDOWSKIEJ. Wygląda cudownie!

Plany Meghan Markle i księcia Harry’ego na Święto Dziękczynienia UJAWNIONE: Będzie miała na sobie fartuch

Dzieci Księżnej Kate

Fot.Forum/Zuma Press

Kate Middleton

Fot.Forum/Victoria Jones / PA Images

Dzieci Księżnej Kate

Fot.Forum/Mega Agency

Sonda

poll-violet

Meghan Markle&Kate Middleton. Która lepiej wyszła przy Królowej?

1
Meghan Markle

Meghan Markle

2

Kate Middleton