Książę William i Kate Middleton pokazali na charytatywnym meczu polo w Windsorze. Gdy William jeździł konno i pokazywał swoje umiejętności sportowe, Kate kibicowała mu, a nawet nagrodziła go buziakiem.

Księżna Kate w wojsku – to trzeba zobaczyć

Książę William i Kate Middleton na meczu polo

Księżna Cambridge objęła męża i dała mu słodkiego buziaka w policzek po tym, jak jego drużyna wygrała turniej. Szczęśliwa para zeszła z boiska z ramionami owiniętymi wokół siebie. To bardzo rzadkie okazywanie sobie uczuć publicznie od razu wzbudziło wiele emocji.

Książę William całuje księżną Kate

40-letnia Kate Middleton wyglądała szykownie w sukni Emilii Wickstead w kolorze kości słoniowej z czarną wstawką, podczas gdy William miał na sobie biało-granatowy strój polo. Przed i po meczu książę miał na sobie białe spodnie i niebieską koszulę.

Pierwszy oficjalny portret Kate i Williama to koszmar?

Następnie członkowie rodziny królewskiej zostali sfotografowani z trofeum mistrzowskim, gdy się śmiali i świętowali udany turniej, który zebrał ponad milion dolarów dla wielu organizacji charytatywnych.

Przypominamy, że para książęca przenosi się z Londynu do miasta Berkshire w Windsorze. Będą zapewne coraz częściej bywać w okolicy.

Fot. Stephen Lock / Zuma Press / Forum