Książę William (40 l.) i Kate Middleton (41 l.) uczcili w ostatnią sobotę 12. rocznicę ślubu, dzieląc się uroczym zdjęciem (fot. Matt Porteous), na którym jeżdżą razem na rowerach w Norfolk w Anglii.

Fani rodziny królewskiej szybko zalali sekcję komentarzy, chwaląc ich za bycie tak wspaniałą parą. Trzeba przyznać, że przynajmniej z zewnątrz ich związek wygląda na doskonały.

Księżna Kate, „to było najtrudniejsze w relacjach z Harrym i Meghan”

William i Kate pobrali się 29 kwietnia 2011 roku, po 8 latach znajomości. Para poznała się, gdy byli studentami na Uniwersytecie St. Andrews w Szkocji. Pierwsze plotki o ich romansie wypłynęły w 2004 roku po tym, jak zakochani zostali po raz pierwszy sfotografowani podczas wyjazdu na narty do szwajcarskiego kurortu w Klosters.

12 lat Williama i Kate

Po krótkim rozstaniu w 2007 roku Kate i William spotkali się ponownie, a 3 lata później ogłosili światu swoje zaręczyny. Książę poprosił o rękę swojej narzeczonej słynnym szafirowym pierścionkiem swojej tragicznie zmarłej matki, księżnej Diany, który kiedyś podarował jej król Karol III.

Księżna Kate złamała królewską tradycję tym wielkanocnym manicure

Na zaślubiny Williama i Middletona w Opactwie Westminsterskim panna młoda miała na sobie suknię zaprojektowaną przez Sarę Burton dla Alexandra McQueena. Na głowie miała tiarę Cartiera – prezent od królowej Elżbiety II.

Kate i William mają trójkę dzieci: 9-letniego księcia George’a, 7-letnią księżniczkę Charlotte i 5-letniego księcia Louisa.