Pamiętacie, jak kilka tygodni temu książę William pokazał światu swoją nową fryzurę? Wkrótce okazało się, że za odważnym krokiem zgolenia włosów stała przyszła szwagierka księcia. Podobno to Meghan Markle zachęciła Williama, by nieco odmłodził swój „look”. Księżna Kate była jej wdzięczna i uznała, że William w nowej fryzurze wygląda o wiele bardziej męsko i sexy.

I oto znów dowiadujemy się, że Meghan – ciocia dobra rada po raz kolejny pomoże Kate. Tym razem chodzi o 2-letnią córkę książęcej pary.

Księżniczka Charlotte, która do tej pory była najmłodszym oczkiem w głowie całej rodziny królewskiej, już niedługo straci swoją pozycję. Na świat mają przyjść jej dwie siostrzyczki.

Wszystko jedno czy będą to dwie dziewczynki, czy jeden chłopczyk – Charlotte zostanie zdetronizowana, już nie będzie najmłodszą i najsłodszą.

Meghan: Hak, lina i tonę, jestem totalną porażką jeśli chodzi o WALENTYNKI

Ciężarna Kate już martwi się, jak dziecko zareaguje na narodziny rodzeństwa. Boi się scen zazdrości, braku akceptacji i smutku małej.

Meghan ma na to sposób. Obiecała Kate, że jak tylko będzie mogła, zajmie się 2-latką i poświęci jej tyle uwagi, by mała nie czuła się odtrącona.

Prawie jak u Kardashianów.

Księżna Kate martwi się o dwuletnią córkę

Księżna Kate martwi się o dwuletnią córkę

Księżna Kate martwi się o dwuletnią córkę

Księżna Kate martwi się o dwuletnią córkę