40-letnia księżna Kate i prawie 40-letni książę William, podobno nie planują mieć więcej dzieci. Jednak księżna nie pierwszy i na pewno nie ostatni raz sugeruje, że bardzo chciałaby mieć jeszcze jedno dziecko. 8-letni książę George, 6-letnia księżniczka Charlotte i 3-letni Louis doczekają się jeszcze jednego braciszka lub siostrzyczki?

Księżna Kate i książę William szukają nowego ochroniarza

Księżna Kate chce mieć kolejne dziecko?

W miniony wtorek – pierwszego dnia swojej solowej królewskiej trasy po Danii, Kate spotkała się z rodzicami i ich dziećmi podczas wizyty na Uniwersytecie w Kopenhadze. Księżna przybyła na spotkanie, by uczyć się od czołowych światowych naukowców prowadzących Kopenhaski Projekt Zdrowia Psychicznego dla Niemowląt, którego celem jest promowanie dobrego samopoczucia psychicznego i relacji między niemowlętami a ich rodzicami.

Kate jest matką trójki małych dzieci. Jakiś czas temu jedną z misji w swojej pracy dla brytyjskiej monarchii był rozwój we wczesnym dzieciństwie Jednak teraz księżna widzi w tym problem!

Księżna Kate chce kolejnego dziecka

Okazuje się, że ciągłe przebywanie w pobliżu dzieci stało się zagrożeniem zawodowym księżnej Kate. Nawet w zeszłym miesiącu, podczas wizyty w Lancashire, William żartował, że jeszcze trochę spotkać z małymi bobasami, a Kate będzie chciała własnego.

Zobacz jak księżna Kate gra na pianinie

To sprawia, że ​​jestem bardzo zamyślona […] William zawsze martwi się, że spotykam się z małymi dzieciaczkami. Wracam do domu i mówię: „Zróbmy jeszcze jedno” – przyznała księżna Kate.

Ciekawe, czy Kate dopnie swego i namówi Williama na dziecko #4.

Księżna Kate Fot. JOHN SIBLEY / Reuters / Forum

Księżna Kate Fot. JOHN SIBLEY / Reuters / Forum