Księżna Kate rzekomo jest w kolejnej, 4. ciąży. Informacje o tym, że ona i William ponownie spodziewają się dziecka pojawiały się już wielokrotnie. Czyżby tym razem faktycznie była to prawdziwa informacja? Informator twierdzi, że tak, jednak po najnowszym nagraniu można nabrać wątpliwości.

Księżna Kate odkryła świetny i tani sposób na młodą skórę oraz ROZSTĘPY – musicie tego spróbować

Księżna Kate jest w ciąży?

Jeden z tabloidów twierdzi, że informację o 4. ciąży księżnej zdradziła jej córka Charlotte, która właściwie nie do końca jest zadowolona z tego, że ona i jej bracia mieliby mieć kolejne rodzeństwo. Ostatnio pojawiły się też informacje o gorszym samopoczuciu Kate, co też ma wskazywać na jej błogosławiony stan, bo księżna w każdej z ciąż nie czuła się najlepiej.

Nic dziwnego, że po takich rewelacjach fani brytyjskiej rodziny królewskiej będą szukać kolejnych dowodów na to, że wkrótce na świecie pojawi się kolejny potomek Kate i Williama. Czy na najnowszym wideo z księżną można się czegoś doszukać? Nagranie pojawiło się w związku z konkursem „Wildlife Photographer of the Year”, którego zwycięzcę we wtorek miała ogłosić Kate.

Kate wystąpiła w czarnej stylizacji. Dopasowana do ciała bluzka i taliowany żakiet tylko podkreśliły szczupłą sylwetkę księżnej i jak na razie nie widać, by jej ciało wyglądało inaczej niż dotychczas. Na razie na próżno szukać u niej ciążowych krągłości. Chyba, że wy je dostrzegacie?

ZOBACZ TEŻ:

Księżna Kate jest WYCZERPANA. Czuje się jak więzień we własnym domu

Fani są OBURZENI zachowaniem Kate i Williama. Rozpętała się burza w komentarzach

Księżna Kate w płaszczu w kratę

Księżna Kate/fot. Zuma Press/Forum

Księżna Kate w doskonałym humorze.

Księżna Kate/fot.Forum/Backgrid UK