Księżna Kate i książę William razem z dziećmi czas epidemii spędzają w domku na wsi. Mimo że nie pojawiają się publicznie, nie oznacza to wcale, że nie pracują. Ponoć obowiązków jest tyle, że Kate czuje się przytłoczona.

Kate i William NIE CHCĄ, by Charlotte wróciła do szkoły?

Księżna Kate jest wyczerpana obowiązkami podczas epidemii

Księżna Kate z księciem Williamem musieli zmienić swój tryb pracy. Nie biorą udziału w oficjalnych spotkaniach z oczywistych powodów, jednak nie znaczy to, że nie mają co robić. Obowiązków jest mnóstwo. Para często łączy się online z różnymi organizacjami. Księżna musi wtedy wyglądać olśniewająco – mimo że nie widać jej w całości, jej strój, czy fryzura są szeroko komentowane w mediach.

Oczywiście uśmiecha się i ubiera odpowiednio, ale nie chce tego. Czuje się wyczerpana i uwięziona. Pracuje tak ciężko jak czołowy dyrektor generalny, który musi być dostępny cały czas, nie mając z tego żadnych korzyści ani dni wolnych – mówi informator Daily Mail.

Odważna seniorka zwróciła UWAGĘ Williamowi i Kate!

Dodatkowo Kate musi zajmować się dziećmi, które uczą się zdalnie. Każdego dnia pomaga im w zadaniach domowych, co też wymaga od niej wysiłku i zaangażowania. W tej kwestii może jednak liczyć na pomoc męża.

Księżna Kate zdradziła, jak wygląda domowe nauczanie jej dzieci. „George jest zdenerwowany…”

Wam też praca zdalna daje w kość?

 

Księżna Kate i książę William

Księżna Kate i książę William fot. Forum/REUTERS

Księżna Kate

Księżna Kate fot. PA Images / Forum

Księżna Kate i książę William zagrali z seniorami w bingo

Książę William i księżna Kate podczas rozmowy na Zoomie fot. YouTube

książę William i księżna Kate na wideorozmowie

Książę William i księżna Kate podczas rozmowy na Zoomie fot. Instagram/kensingtonroyal