Księżna Kate i książę William od czasu do czasu występują publicznie ze swoimi dziećmi – księciem Georgem, księciem Louisem i księżniczką Charlotte. Pojawili się z nimi m.in. na balkonie podczas obchodów urodzin Królowej Elżbiety, czy na uroczystościach bożonarodzeniowych. Chociaż zdarzają się małe „wypadki przy pracy”, na ogół dzieci Kate i Williama są bardzo grzeczne. Księżna ma na nie sposób!

Kate i William opublikowali PIĘKNE, rodzinne zdjęcia. Tych jeszcze NIE widzieliście!

Księżna Kate uspokaja dzieci „słowami klucz”

Księżna Kate i książę William poświęcają dużo czasu na wychowanie dzieci – wymyślają wspólne zabawy razem gotują. Starają się ograniczać u nich korzystanie z takich urządzeń jak smartfony czy tablety. Kate stosuje również sztuczkę, która ma za zadanie lepiej dotrzeć do dziecka – kiedy mu coś tłumaczy to kuca, aby mieć oczy na tym samym poziomie.

To dzięki TEMU dzieci księżnej Kate są tak DOBRZE wychowane

Kiedy księżna publicznie występuje z dziećmi zdaje sobie sprawę, że wszystkie oczy będą zwrócone ku nim. Jak donosi „The Sun”, gdy widzi, że zaczynają zachowywać się źle, są niespokojne i dokazują, mówi do nich zamiast „uspokój się”, „zróbmy sobie przerwę”. Wtedy od razu wiedzą, że muszą się wyciszyć.

Ta kobieta miała szczęście! Zobaczyła księżną Kate z dziećmi w TAKIEJ sytuacji

Oczywiście zdarza się, że fotoreporter uchwyci moment, gdy księżniczka Charlotte pokazuje język, a książę George robi do kamery głupią minę. Czasem zdarzało się im rozpłakać publicznie. W końcu to tylko dzieci!

Kate i William z dziećmi na Trooping The Colour

Kate i William z dziećmi na Trooping The Colour fot. Forum/Backgrid

Kate i William z dziećmi na Trooping The Colour

Kate i William z dziećmi na Trooping The Colour fot. Forum/Backgrid