Rodzina królewska jest przyzwyczajona do tego, że każde ich oficjalne wyjście jest opisywane i komentowane w mediach. Tłumy gapiów, dziennikarzy i fotoreporterów są dla nich na porządku dziennym.

Księżna Kate miała KOSZMARNE urodziny – książę William musiał interweniować

Księżna Kate wyszła na spacer z dziećmi do Ogrodów Kensington

Okazuje się jednak, że członkom monarchii też zdarza się opuścić pałac i tak zwyczajnie chodzić po mieście. Użytkownicy Twittera twierdzą, że widzieli księżną Kate przechadzającą się po Ogrodach Kensington. Nie są one daleko od pałacu, ale są dostępne dla wszystkich.

Księżna Kate w King's College

Jeden z internautów napisał:

Jestem w Londynie przez 8 godzin, spaceruję po ogrodach Kensington i kto przechodzi obok mnie?! Kate Middleton z Charlotte w wózku i George’em na małym motorze.

Ktoś inny dodał:

Niezręcznie jest spacerować w pobliżu Pałacu Kensington nie wiedząc, czy powinniśmy tu być, bo przechodzimy obok Kate Middleton.

Nie uwierzycie, dokąd księżna Kate zaprowadziła Charlotte. Ludzie byli w SZOKU

Jak donosi Hello!, księżna podczas spaceru była w doskonałym nastroju i uśmiechała się do ludzi, którzy ją rozpoznawali.

Księżna Kate często wychodzi sama

Rodzina królewska czasem zachowuje się zupełnie tak jak my. W grudniu księżna podjechała do Pałacu Buckingham swoim samochodem, aby odwiedzić królową. W Ogrodach Kensington też była widziana nie pierwszy raz.

Zazdrościmy przechodniom takiego spotkania. 😉

 

Księżna Kate w King's College Książę George