Księżna Kate i książę William niedawno odbyli wideorozmowę z dziećmi i nauczycielami z jednej ze szkół podstawowych, gdzie przebywają dzieci osób, które są kluczowe w walce z pandemią, np. pracownicy służby zdrowia. Kate i William podziękowali pracownikom za ich ciężką pracę i poświęcenie, a także złożyli świąteczne życzenia.

Dlaczego NIGDY nie zobaczycie ramiączka od stanika ani odcinających się majtek u Kate Middleton?

Księżna Kate przygotowuje wystawę „Hold Stil”

Taki rodzaj komunikacji chyba spodobał się księżnej Kate, bo ma za sobą kolejną wideorozmowę. Tym razem nie towarzyszył jej książę William. Kate połączyła się z dziennikarzami, by opowiedzieć o swoim nowym projekcie, który przygotowuje z National Portrait Gallery, której Kate patronuje. Księżna przygotowuje wystawę „Hold Still”. Zdjęcia mają pokazać, jak Brytyjczycy radzą sobie w czasie pandemii.

Domowe nauczanie George’a i Charlotte

Kate powiedziała kilka słów nie tylko o wystawie, ale też o tym, jak jej rodzina znosi kwarantannę, a także jak wygląda domowe nauczanie George’a i Charlotte. Księżna przyznała, że o dziwo, w tej wyjątkowej sytuacji, dość często kontaktuje się z bliskimi.

Ta kobieta miała szczęście! Zobaczyła księżną Kate z dziećmi w TAKIEJ sytuacji

To zadziwiające. Jestem pewna, że doświadczacie tego samego ze swoimi rodzinami. Znowu utknęliśmy w domu. To naprawdę niespotykane czasy. Ale wszystko w porządku, dziękuję, że pytasz. Staramy się codziennie sprawdzać, co u nich i rozmawiamy o różnych wiadomościach. W pewnym sensie mamy więcej kontaktu niż wcześniej – wyznała.

A jak z nauką 5-letniej Charlotte i księcia George’a który wkrótce skończy 7 lat?

Utknęliśmy, ucząc dzieci w domu. George trochę się denerwuje, bo wolałby wykonywać prace domowe i zadania, które dostaje Charlotte. Robienie pająkowych kanapek jest znacznie fajniejsze niż nauka czytania i pisania – mówiła ze śmiechem Kate.

ZOBACZ TEŻ:

Księżna Kate chciała dać inne imię George’owi. „Jej serce podpowiadało imię…”

Książę George’a ma OBSESJĘ na tym punkcie

Księżniczka Charlotte ma SOBOWTÓRA. I to w rodzinie królewskiej

książę George, księżna Charlotte i książę Louis

książę George, księżna Charlotte i książę Louis. Fot. Forum/Backgrid

książę George i księżniczka Charlotte siedzą na mostku

książę George i Księżniczka Charlotte/fot. Forum

książę George, księżniczka Charlotte w płaszczykach

książę George, księżniczka Charlotte/fot. Forum

Księżniczka Charlotte i książę George w szkolnych strojach

księżniczka Charlotte, książę George/fot. Forum