Księżna Kate i książę William siedem lat temu powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Dla księżnej pierwsza ciąża na pewno była wielkim przeżyciem i Kate towarzyszyło wiele emocji. Kate i Williamowi towarzyszyło też wiele pytań i dylematów. Na przykład w kwestii imienia dla dziecka.

Książę George zastępowany LALKĄ. Księżna Kate zdradza szczegóły sesji po porodzie

Książę George miał mieć inne imię

Okazuje się, że Kate i William nie byli tą parą, która od dawana miała wybrane imię dla dziecka. Na temat imienia toczyło się wiele rozmów, zwłaszcza, że książęca para nie chciała poznać płci dziecka. Chcieli mieć niespodziankę. Mimo to Kate podejrzewała, że urodzi chłopca, „bo dziecko dużo razy ją kopało”. Wówczas pomyślała, że chciałaby, aby jej syn dostał imię Alexander.

Dworzanie upierali się, żeby para nie poznawała płci nienarodzonego dziecka. Znajomi pary twierdzą, że William chciał, by to była niespodzianka. Chociaż Kate najwyraźniej podejrzewała, że to chłopiec, i jej serce podpowiadało imię Aleksander. Jednak przed porodem nie zdecydowali, jak nazwą pierworodnego – zdradziła w The Mirror Katie Nicholl, królewska ekspertka.

Ostatecznie księżna Kate i książę William nazwali syna George Alexander Louis. Pierwsze imię nie jest przypadkowe. Para chciała złożyć hołd ojcu królowej Elżbiety II, królowi Jerzemu VI.

ZOBACZ TEŻ:

Książę George był NIEMIŁY wobec księżniczki Charlotte. Książę William zareagował

Jakie CECHY odziedziczył książę George po księżnej Dianie?

Księżniczka Charlotte i książe George NIE MOGĄ siadać do stołu z rodzicami

książę George, księżniczka Charlotte w płaszczykach

książę George, księżniczka Charlotte/fot. Forum

Książę George zakrywa usta

książę George/fot. Forum

Księżniczka Charlotte i książę George w szkolnych strojach

księżniczka Charlotte, książę George/fot. Forum

Księżna Kate i książę William z synem pod szpitalem

księżna Kate i książę William/fot. FORUM