Kate Middleton (38 l.) jest znana z elegancji. I choć nie wszystkim podoba się zachowawczy styl księżnej, stojący w opozycji do bardziej nowoczesnego i minimalistycznego „looku” Meghan Markle, wszyscy zgadzają się, że Kate ubiera się z klasą i zawsze wygląda dobrze.

To ulubiona szminka Kate Middleton – użyła jej nawet w dniu ślubu

Jednym ze sposobów na idealny wygląd Kate jest odpowiednio dobrana bielizna. Kiedy księżna zakłada dopasowaną sukienkę albo kreację z prześwitującą górą, nigdy nie zobaczycie wystającej bielizny. Żadnych ramiączek od biustonosza, żadnych widocznych śladów majtek – to byłoby wielce nieeleganckie i błyskawicznie posłało księżną do rubryk serwisów plotkarskich wyliczajacych wpadki gwiazd.

Jak Kate unika bieliźniarskich wtop? To bardzo proste – sekret nienagannego „looku” księżnej zdradziła ekspertka od dworskiej etykiety, Myka Meier.

Kate Middleton w pięknych SZPILKACH – takie noszą prawdziwe księżniczki (ZDJĘCIA)

Otóż kiedy Kate zakłada sukienkę, najczęściej nosi pod nią cielistą bielizną wyszczuplającą. Cielisty gorset ze spanxu z ładnie wyprofilowanymi miseczkami jest idealny, gdy sukienka lekko prześwituje albo ma problematyczną górę. Spanxy trzymają się idealnie, nie potrzeba stanika, sukienka układa się świetnie.

Ten sam trik pomaga Kate uniknąć odcinających się, widocznych pod spódnicą, spodniami czy sukienką majtek. Kate stawia na cieliste body albo cienkie majtki bez szwów, które gładko przylegają do ciała.

Kate Middleton WALCZY z wiatrem. Spódniczka ledwo trzyma się na księżnej (ZDJĘCIA)

Kate, witamy w klubie Kim Kardashian. Kimmy znana jest z miłości do spanxów, wypuściła nawet na rynek własną markę takiej bielizny.

Ksieżna Kate słynie z idealnego stylu

Ksieżna Kate słynie z idealnego stylu, fot. Forum, Mega Agency

Ksieżna Kate zawsze wygląda świetnie

Ksieżna Kate zawsze wygląda świetni, fot. Forum, Mega Agency

Księżna Kate

Księżna Kate, fot. POOL / Reuters / Forum

Ekspertka od dworskiej etykiety zdradziła, jak Kate unika wpadek z odcinającymi się majtkami i widocznymi ramiączkami biustonosza

Ekspertka od dworskiej etykiety zdradziła, jak Kate unika wpadek z odcinającymi się majtkami i widocznymi ramiączkami biustonosza, fot. FORUM