Meghan Markle (38 l.) od kiedy została księżną nie ma łatwego życia. Cały czas jest pod baczną obserwacją mediów z całego świata, a brytyjskie portale plotkarki tylko czekają na wpadkę księżnej. Aktualnie Markle z całą rodziną przebywa na wypoczynku w Kanadzie. Jak się okazało, spotkała ich przykra niespodzianka. Czasami bywa tak, że korona przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu. Meghan przekonała się o tym na własnej skórze.

Rok 2020 będzie rokiem Meghan Markle? Biograf księżnej Diany napisał książkę o księżnej Sussex

Meghan Markle i Książę Harry nie zostali wpuszczeni do restauracji

Królewska para nie spędziła świąt Bożego Narodzenia z resztą rodziny królewskiej. Zamiast tego postanowili wyjechać do Kanady na pierwszy urlop Meghan Markle od kiedy została mamą. Sytuacja na królewskim dworze w dalszym ciągu wygląda nieciekawie, a atmosfera pomiędzy członkami rodziny królewskiej stale gęstnieje. Ostatnio pisaliśmy o tym, że królowa Elżbieta nie ma na swoim biurku JEDYNIE zdjęcia Meghan i Harry’ego. 

Kanada zdecydowanie jest miejscem, gdzie księżna Meghan czuje się swobodnie. To tam kręcono serial „Suits”, w którym grała jedną z głównych ról. Królewska para korzysta z pięknych krajobrazów i bardzo często wspólnie wybierają się na piesze wędrówki.

W trakcie pobytu Meghan z rodziną postanowili wybrać się do ekskluzywnej restauracji Deep Cove Chalet. Spotkało im tam niemałe zaskoczenie! Właściciel restauracji odmówił przyjęcia rezerwacji książęcej pary.

Jak udało się ustalić portalowi PageSix – zdaniem właściciela, lokal nie spełniał podstawowych wymogów bezpieczeństwa, jakie powinny być zachowane w przypadku goszczenia tak ważnych osobistości, jak członkowie rodziny królewskiej.

Niech mają spokój i ciszę. Jakie mamy szczęście, że mamy ich w okolicy. Życzę im wszelkiej prywatności, jaką mogą uzyskać. Oni na to zasługują – powiedziała żona szefa kuchni restauracji Deep Cove Chalet

Ten rok był wyjątkowo ciężki dla księżnej Sussex. Spotkała się z dużą krytyką ze strony mediów i jeszcze ta sytuacja w restauracji. Mamy nadzieję, że 2020 będzie bardziej łaskawy dla Meghan.

Meghan Markle Książę Harry

Fot.Forum/Mega Agency

Meghan Markle Książę Harry

Fot.Forum/Reuters

Jak uważacie, właściciel restauracji dobrze postąpił?

Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Meghan Markle i Książę Harry zablokowali pewną funkcję na swoim Instagramie!

Meghan Markle i Książę Harry mogą zostać pozbawieni królewskich tytułów?

Meghan Markle i Książę Harry pokazują nigdy dotąd niepublikowane zdjęcia ze ślubu (FOTO)