Księżniczka Eugenia, wnuczka królowej Elżbiety, jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Publikuje tam głównie zdjęcia z rodzinnych i oficjalnych uroczystości, ale nie tylko. Zamieszcza również prywatne wpisy, a zwłaszcza zdjęcia z mężem. Tym razem na jej profilu pojawiło się zaskakujące, ale odważne zdjęcie.

Księżna Kate wściekła się na księżniczki Beatrice i Eugenię – poszło o Williama

Księżniczka Eugenia pokazała swoją bliznę

Na nowym zdjęciu księżniczka Eugenia pozuje tyłem, a na jej odkrytych plecach widać bardzo dużą bliznę. Blizna to ślad po operacji, którą Eugenia przeszła, kiedy miała 12 lat i miała skoliozę. Zdjęcie dodała w Międzynarodowy Dzień Świadomości Skoliozy, który przypada na 27 czerwca. Wnuczka królowej Elżbiety zachęciła też do pokazywania swoich blizn.

Chciałam tylko podzielić się z Wami swoją blizną i zachęcić każdego, kto przeszedł przez coś podobnego, aby zrobił to samo. Bądźmy dumni z naszych blizn! – napisała na Instagramie.

Matka księżniczki Eugenii jest WŚCIEKŁA na Meghan Markle

To nie pierwszy raz, kiedy Eugenia odsłoniła swoją bliznę. Pokazała ją nawet na własnym ślubie, na którym miała suknię z dekoltem w kształcie litery „V”, zarówno z przodu, jak i z tyłu, który odsłonił bliznę na jej ciele. Jak wówczas tłumaczyła, że specjalnie wyeksponowała bliznę.

Jest to piękny sposób na uczczenie ludzi, którzy się mną opiekowali i sposób na wstawienie się za młodymi ludźmi, którzy też mają podobne problemy zdrowotne, dlatego nie chce niczego ukrywać – tłumaczyła.

Co ciekawe, księżniczka Eugenia zaprosiła na swój ślub Jana Lehovsky’ego, chirurga, który ją operował.

ZOBACZ TEŻ:

Książę Andrzej nie chce nic mówić w sprawie byłego przyjaciela PEDOFILA – Jeffrey’a Epsteina

Księżniczka Eugenia pokazała PIĘKNE, niepublikowane zdjęcie ze ślubu

Ślub Eugenii zdradził PRAWDĘ o małżeństwie Kate i Williama