Odkąd Meghan Markle i książę Harry odeszli z rodziny królewskiej, plotki o konflikcie żony księcia z Kate ucichły. Poza tym, wyszło na jaw, że tak naprawdę skłóceni są bracia. Pojawiła się jednak kolejna afera na królewskim dworze. Kate pogniewała się na księżniczki Eugenię i Beatrice – poszło o byłą dziewczynę księcia Williama.

To już PEWNE – Nie odbędzie się bajkowy ślub Księżniczki Beatrice

Księżna Kate jest zła na księżniczki Eugenię i Beatrice

Eugenia i Beatrice są córkami Sary Ferguson i księcia Andrzeja. Po odejściu Meghan i Harry’ego mają mieć większy udział w królewskich obowiązkach.

Tymczasem jeden z tabloidów donosi, że Kate nie pała do księżniczek sympatią. Wszystko przez ich bliski kontakt z Isabellą Calthorpe.

Isabella jest siostrą byłej dziewczyny księcia Harry’ego, Cressidy Bonas. Podobno łączyło ją coś więcej z księciem Williamem zanim poznał Kate. Kiedy mieli przerwę w związku w 2007 roku, wtedy książę znów miał się spotkać z Isabellą.

Kiedy ktoś mówi o Isabelli, trafia w czuły punkt księżnej (…) Została zaproszona na królewskie wesele, ale nie zaprzyjaźniła się z Kate – co jest dziwne, ponieważ księżna ma w zwyczaju zaprzyjaźniać się z kobietami, z którymi William spotykał się w przeszłości, takimi jak Jecca Craig lub Davina Duckworth-Chad.

Kochanka księcia Williama przyszła na bankiet, na którym była księżna Kate (ZDJĘCIA)

Eugenia i Beatrice nie pałają sympatią do Kate, bo uważają, że przez nią pozostają w cieniu. Z tego względu chętnie robią jej na złość, wciąż kontaktując się z Isabellą. Księżna jednak nie powinna czuć się zagrożona, bo celebrytka dziś jest szczęśliwą żoną Sama Bransona.

Księżniczki Eugenia i Beatrice na Royal Ascot

Księżniczki Eugenia i Beatrice na Royal Ascot fot. The Mega Agency / Forum

Isabella Calthorpe - była dziewczyna księcia Williama

Isabella Calthorpe – była dziewczyna księcia Williama fot. Backgrid UK / Forum

księżna Kate i książę William w eleganckich strojach

księżna Kate i książę William fot. Forum/REUTERS