Anna Wendzikowska (38 l.) nigdy nie ukrywała, że praca jest bardzo ważną częścią jej życia. Nawet porody nie powstrzymywały dziennikarki przez szybkim rzuceniem się w wir zawodowych obowiązków. Wendzikowska rekordowo szybko wracała na plan, błyskawicznie wracała też do formy.

Anna Wendzikowska pokazała urodziny córki. Dziennikarka pozowała z dziewczynkami i partnerem

Dziś gwiazda TVN jest w szczęśliwym związku z ojcem jej młodszej córeczki. Z Janem Bazylem Wendzikowska jest (z małą przerwą) od czterech lat.

W rozmowie z portalem Jastrząbpost Wendzikowska zdradziła, że jej partner pomaga jej w wychowywaniu dzieci i prowadzeniu domu. Anna i Bazyl sprawiedliwie dzielą się obowiązkami:

Oboje pracujemy, dbamy o dom. Nie znaczy to, że dzisiaj ja robię pranie, a jutro ty, tylko dzielimy się na zasadzie, co kto bardziej lubi, czy co komu zrobić wygodniej. Jak ja jestem bardziej zajęta, to ty mnie odciążysz i odwrotnie – powiedziała Anna Wendzikowska w rozmowie z Jastrząbpost.

Anna Wendzikowska o kryzysie w związku! Zdradza kulisy rozstania z Janem Bazylem

Zdaniem gwiazdy w dzisiejszych realiach podział obowiązków i przenikanie się ról w domu jest normalne. Dziennikarka uważa, że mężczyźni wcale nie zasługują na dodatkowe pochwały, gdy pomagają w codziennym prowadzeniu domu. Takie jest życie, takie są czasy – nie ma co robić bohaterów z facetów, którzy ugotują coś lub zrobią pranie.

Dobre podejście?

Warszawa, 25.08.2019 r. Gwiazdy przed i po nagraniach Dzień Dobry TVN. N.z Anna Wendzikowska z córkami i partnerem, fot. forumgwiazd.com.pl / Forum

Warszawa, 25.08.2019 r. Gwiazdy przed i po nagraniach Dzień Dobry TVN. N.z Anna Wendzikowska z corkami i partnerem, fot.  forumgwiazd.com.pl / Forum

scena z: Anna Wendzikowska, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Anna Wendzikowska, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA