Jedną z pasji Anny Wendzikowskiej (37 l.) są podróże. Gwiazda TVN lata po całym świecie i poznaje najpiękniejsze zakątki globu. Wendzikowska ma swoje ulubione destynacje – wśród nich są Stany Zjednoczone.

Anna Wendzikowska pokazała pupę w bikini: „Prezentuje całą swoją ohydną chudość” Zdradziła, ile teraz waży!

Kilka dni temu dziennikarka poleciała do Miami. Na Instagramie pojawiają się kolejne zdjęcia z tej bajecznej wyprawy. Jedna z fotek jest szczególna – przedstawia Annę pływającą w basenie… z rekinami.

musiałam to zrobić 🙈🙈 one w odróżnieniu do świń w ogóle mnie nie przerażały.. w 2007 robiłam nurkowanie z karmieniem rekinów, zresztą również na Bahamach 😳 to były ogromne żarłacze karaibskie i było ich ze 40.. więc te milutkie rekiny wąsate to był pikuś.. całkiem sympatyczne i takie przyjemne w dotyku – pisze Wendzikowska.

Jeszcze ciekawsza jest druga fotka na Instagramie Anny – widać na nią dziennikarkę obejmowaną przez partnera. Gwiazda dawno nie wrzucała na Insta wspólnych zdjęć z Janem Bazylem. Teraz pisze:

PS. Dla wszystkich zatroskanych o mnie 🤣 nie, nie podróżuję sama.. choć uważam, że samotne podróże też mają swój urok 🤩 jak czegoś nie widać na IG, to nie zawsze znaczy, że tego nie ma 😉

Ania Wendzikowska na Malediwach: odsłoniła brzuch i zdradziła tajniki ODCHUDZANIA

Przypomnijmy, że Anna Wendzikowska i Jan Bazyl są rodzicami młodszej córki dziennikarki, Antoniny. Krótko po narodzinach córki Bazyl wyprowadził się od Anny. Para przeszła terapię, po której wszystko między nimi znów dobrze się ułożyło.

Nie rozstaliśmy się, ale jakiś czas nie mieszkaliśmy razem. Musieliśmy się wspomóc terapią. Ten moment pojawienia się dziecka często bywa trudny – dla pary, dla mężczyzny, który po raz pierwszy zostaje ojcem, dla kobiety, którą targają hormony – opowiadała potem w jednym z wywiadów dziennikarka.

Anna Wendzikowska o kryzysie w związku! Zdradza kulisy rozstania z Janem Bazylem

scena z: Anna Wendzikowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Anna Wendzikowska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Anna Wendzikowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA