Kuba Wojewódzki (56 l.) odkąd rozstał się z Renatą Kaczoruk (34 l.), nie brakuje plotek na temat jego nowych dziewczyn. Najczęściej pojawiają się pogłoski, że dziennikarz znów jest w związku z Anną Muchą (40 l.), z którą był związany wiele lat temu.

Nowa dziewczyna Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki z tajemniczą kobietą. „Kogo tam chowasz za plecami?”

Natomiast po kilku miesiącach spekulacji, plotka okazała się plotką, bo Anna Mucha została przyłapana w objęciach tajemniczego mężczyzny. Z kolei Kuba Wojewódzki zaczął publikować zdjęcia, na których ukryta była dziewczyny o innych kształtach niż Mucha.

Kuba Wojewódzki udostępnił wyzywające zdjęcie Wodzianek przy Ferrari – Renulka nie wytrzymała i pojechała po byłym

Paparazzi wczoraj przyłapali dziennikarza TVN-u w towarzystwie nowej partnerki. Szybko okazało się, że jest to Angelika Wątor – polska szablistka z Preczowa, która w 2015 r. na igrzyskach europejskich w Baku zdobyła złoty medal w indywidualnej rywalizacji szablistek. Studiowała wychowanie fizyczne na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach oraz psychologię kliniczną na Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu.

Poza tym od 2016 roku jest zawodowym żołnierzem – służy w Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki w Zegrzu oraz radną Powiatu Będzińskiego.

Naga kobieta w pościeli na Instagramie Kuby Wojewódzkiego: fani zgadują, że to Anna Mucha

Kuba Wojewódzki i Angelika Wątor we wtorek wieczorem wybrali się na drinka do jednej z warszawskich knajp. Można było zauważyć, że iskrzy między parą.

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki