Kylie Jenner to spełniająca się w roli mamy celebrtyka. Razem z Travisem Scottem wychowują Stormi. Para miała konflikt i niewiele brakowało i by się rozstali. Postanowili oczyścić atmosferę wyjeżdżając razem na wakacje.

Kylie Jenner bez makijażu

Widok Kylie Jenner bez makijażu to rzadkość. Na swoim Instagramie celebrytka zawsze ma pełen makijaż i nigdy nie pokazuje się w pełni naturalnie. Na co dzień jednak chętnie chodzi bez make-upu.

Kylie Jenner z Travisem Scottem i Stormi na wakacjach

Media jakiś czas temu rozpisywały się na temat rzekomego konfliktu pomiędzy Kylie Jenner i Travisem Scottem. Kylie podobno nie może zaufać partnerowi, po skandalu jaki wywołała jej przyjaciółka Jordyn Woods. Zobacz więcej tutaj: Kylie Jenner i Travis Scott mają kryzys w związku! Kylie wciąż ma podejrzenia

Rodzina postanowiła wyjechać i naprawić relację. Paparazzi przyłapali Kylie Jenner, Travisa Scotta i ich córeczkę Stormi w Los Angeles, gdy wchodzili do prywatnego samolotu.

Kylie Jenner w BARDZO obcisłym, welurowym dresie. Co się dzieje z jej PUPĄ?! (ZDJĘCIA)

Kylie Jenner miała na sobie żółty komplet dresów i spięte włosy w kucyk. Była bez makijażu.

Więcej zdjęć znajdziecie w galerii GWIAZDY Kylie Jenner bez makijażu i filtrów w żółtym dresie! Na rączkach ma córeczkę Stormi (ZDJĘCIA)

Kylie Jenner w żółtym dresie