Kylie Jenner wielokrotnie w mediach mówiła, jak ciężko żyje się tak publicznej osobie, jak ona i cała jej rodzina. Jednak mamy wrażenie że ociekanie w luksusy chociaż w małym stopniu rekompensuje jej fakt, że gdziekolwiek się nie pojawi, podąża za nią tłum jej wyznawców. Jennerka zaprezentowała na Instagramie swoją kolekcję luksusowych samochodów. Może dobierać auto pod stylizację! 

Kylie Jenner i jej DŁUGAŚNE paznokcie na lunchu z chłopakiem mamy (ZDJĘCIA)

Kylie Jenner pokazała kolekcję samochodów za 14 milionów dolarów

Kylie Jenner jest najmłodszą miliarderką na świecie! A co za tym idzie, ma najwięcej pieniędzy ze wszystkich sióstr Kardashian-Jenner. Życie Kylie to codzienne interesy, loty prywatnymi odrzutowcami i zakupy w najlepszych butikach. Jennerka korzysta jedynie z produktów najwyższej jakości i lubi się tym chwalić. 

10 stycznia 22-letnia Kylie Jenner podzieliła się ze swoimi obserwatorami galerią zdjęć na Instagramie, na których pozowała przed flotą luksusowych samochodów. Wartość kolekcji samochodów Kylie szacuje się na 14 milionów dolarów! 

Jenner przed domem ma w równym rzędzie poustawiane luksusowe samochody. W jej kolekcji znalazły się takie modele jak niebieski Rolls Royce Wraith, którego cena zaczyna się od miliona 216 000 złotych. W jego drzwiach wygrawerowano imię nazwisko miliarderki. Samochód ma również błyszczący sufit, co prawdopodobnie podniosło jego cenę.

Obok znajduje się jej Ferrari o wartości ok. 5,3 miliona złotych! Kylie dostała ten samochód w prezencie od byłego chłopaka, 27 -letniego Travisa Scotta. Raper Ferrari podarował Jennerce prawie dwa lata temu.

Travis dał Kylie w prezencie jeszcze jeden samochód. Na 21 urodziny, które Jenner obchodziła w sierpniu 2018 roku sprezentował jej vintage Rolls Royce’a. To się dopiero nazywa niespodzianka! 

Kylie jest miłośniczką marki Rolls Royce. W swojej kolekcji posiada już model Phantom – o wartości ok. 450 000 USD, Rolls Royce Cullinan – 325 000 USD i Mercedes Klasy G – o wartości 127 000 USD.

Kylie Jenner

Fot. Instagram/kyliejenner

Kylie Jenner

Fot. Instagram/kyliejenner

Szczęśliwa Kylie Jenner pozuje na tle luksusowych samochodów:

View this post on Instagram

oh happy days 😃

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

Zazdrościcie jej?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Rodzinna kolacja Kardashianów; Kylie Jenner ZASZALAŁA ze stylizacją! (ZDJĘCIA)

Kylie Jenner posprzątała w swojej garderobie. Efekt? Chcemy taką mieć!

Kendall Jenner pokazała kompromitujące nagranie małej Kylie z kąpieli w….