Bez wątpienia wygląd jest jedną z najważniejszych rzeczy dla sióstr Kardashian/Jenner. Celebrytki uwielbiają medycynę estetyczną, zabiegi upiększające, zmiany fryzur, szokujące makijaże, czy stylizację. Kylie Jenner przeszła ogromną metamorfozę i prawdopodobnie miała najwięcej operacji ze wszystkich swoich sióstr.

Totalny PRZEPYCH na 1. urodzinach córki Kylie Jenner – genialne czy STRASZNE?

Po urodzeniu córeczki – Stormi, Kylie bardzo szybko wróciła do formy. Zaledwie po miesiącu już wstawiła pierwsze zdjęcie w kusym bikini. Jej figura była bez zarzutów. Rok po urodzeniu dziecka, nabrała trochę ciałka.

W mediach pojawiło się dużo plotek na temat ciąży Kylie. Celebrytka zaprzeczyła, jednak jej najnowsze zdjęcia zrobione w Calabasas mogą wskazywać na to, że spodziewa się kolejnego dziecka. Widać, że nabrała ciałka i ukryła się pod dużą, puchową czarną kurtką. Pod spodem miała czarny, luźny dres. Co więcej wygląda na to, że z Travisem Scottem mogli się także zaręczyć, bo na jej dłoni widnieje duży pierścień.

Kylie Jenner pokazała niepublikowane zdjęcie z PORODU

Jenner przez dziewięć miesięcy urywała swoją pierwszą ciążę – może należy do sióstr Kardashian, które wolą zachować resztki prywatności dla siebie?

Więcej zdjęć w naszej GALERII

Kylie Jenner nabrała więcej ciałka. Sporo przytyła? (ZDJĘCIA)