Lady Gaga od momentu wypuszczenia krążka „Chromatica” była niezwykle zajęta. Gwiazda znalazła jednak chwilę na relaks.

Lady Gaga i Bradley Cooper nie komentowali romansu, przez UMOWĘ z Iriną Shayk?

Lady Gaga w kostiumie kąpielowym

Stefani Germanotta, bo tak brzmi prawdziwe imię 34-letniej piosenkarki, wrzuciła zdjęcie, na którym pochwaliła się doskonałą formą. Obok wypoczywającej gwiazdy na zdjęciu można zobaczyć jej pupila – buldożka francuskiego imieniem Gustavo.

Lady Gaga wielokrotnie walczyła z nadprogramowymi kilogramami. Gwiazda regularnie gubiła zbędne kilogramy, które następnie wracały ze zdwojoną siłą. Obecnie jednak można śmiało powiedzieć, że jest w doskonałej formie.

Lady Gaga przytyła podczas kwarantanny? Dla niej to nie problem włożyć legginsy (ZDJĘCIA)

Różowe bikini z wysoko zabudowanym stanem wspaniale podkreśliło atuty gwiazdy: jej długie nogi, wydatny biust i wypracowany brzuch. Kolor materiału nawiązywał do ostatniego wydawnictwa Lady Gagi, do którego nawiązała w poście pod zdjęciem:

Szczęśliwego weekendu z Chromatici. Życzę wam popołudniowego relaksu.

Wygląda na to, że Lady Gaga czuje się świetnie. Gwiazda na początku tego miesiąca publicznie przyznała, że stosuje leki przeciwpsychotyczne, ponieważ nie zawsze jest w stanie kontrolować pracę swojego mózgu.

Britney Spears chce mieszkać na różowej planecie. Fani Gagi: „Chromatica zaprasza”

Gwiazda w rozmowie z Zane Lowe z Apple Radio przyznała również, że piosenka „911” z jej najnowszego albumu opowiada o lekach, które zażywa. Obecnie gwiazda stosuje olanzapinę, która jest pomocna w terapii schizofrenii i choroby dwubiegunowej.

Lady Gaga i Bradley Cooper na ściance

Lady Gaga i Bradley Cooper/fot. FORUM

Lady Gaga i Michael Polansky, RMBI / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Lady Gaga

Lady Gaga, fot.imageSPACE