Życie kobiet to ciągły ruch. Zarówno ten, w którym są każdego dnia realizując różne życiowe role, jak i ten, w który wprawiają świat.

“Evoque – I’m on the move”, to projekt właśnie dla nich – kobiet, które aktywizują swoje otoczenie i inicjują pozytywne zmiany wokół siebie. Jako pierwsze dołączyły do niego: Joanna Przetakiewicz, Katarzyna Bonda, Karolina Gorczyca oraz Anna Halarewicz. Ambasadorki akcji zapraszają Polki do nowej społeczności kobiet, które wzajemnie motywują się do działania. Wraz z jej startem, 11 czerwca, ruszył konkurs zachęcający do dzielenia się inspirującymi historiami, które zostaną opublikowane na łamach magazynu.

Nie ma żadnych wątpliwości, że współczesne Polki inspirują swoje otoczenie jak nigdy dotąd – dzięki temu, że dopiero niedawno udało nam się wywalczyć przestrzeń do działania i tworzenia. Niezaprzeczalną siłą kobiet jest zdolność jednoczenia, która pozwala budować społeczności, zakładać organizacje i powoływać do życia projekty wspierające innych. Niezłomne, emanujące pozytywną energią, która pozwala wprawiać w ruch najbliższe otoczenie – takie są kobiety, którym Land Rover i Harper’s Bazaar dedykuje projekt społeczny “Evoque – I’m on the move”. Jego celem jest stworzenie dla kobiet przestrzeni do wzajemnego inspirowania się. To one, historie kobiet z całego kraju, mają pokazać jak niezwykłe są Polki, których energia wprawia świat w ruch.

“To projekt zrzeszający kobiety aktywizujące swoje otoczenie i inicjujące pozytywne zmiany wokół siebie. Pokazuje, jak dynamiczne są współczesne Polki. Zauważyliśmy, że są niezwykle mobilne i będąc w ciągłym ruchu łączą pracę z życiem rodzinnym i pasjami. Mają niezwykłą odwagę działać i kierować swoim życiem w wymarzonych kierunkach – to właśnie chcemy wspierać jako marka, która docenia siłę i niezależność współczesnych kobiet” – mówi Paweł Kuskowski, Dyrektor Marketingu Land Rover Polska, mecenasa projektu.

Projekt wspierają inspirujące i silne kobiety, które w niezwykły sposób łączą pasję z pracą i życiem prywatnym, emanując przy tym kobiecością. Do dołączenia do “Evoque – I’m on the move” zapraszają ambasadorki projektu: Joanna Przytakiewicz – projektantka i businesswoman, Katarzyna Bonda – pisarka, autorka bestsellerowych powieści kryminalnych, Karolina Gorczyca – aktorka i triathlonistka, oraz Anna Halarewicz, malarka i ilustratorka mody.

“Mam w swoim życiu trzy ikony: Michelle Obamę, Oprah Winfrey i Jane Fondę. Są autentyczne, wiele przeszły, nie boją się mówić o swoich słabościach, a co najcenniejsze – swoją szczerością dodają otuchy i odwagi innym” – mówi Joanna Przetakiewicz, zapraszając do akcji “Evoque – I’m on the move”.

Podziel się własną historią i dołącz do grona inspirujących kobiet!

Akcja wystartowała 11 czerwca wraz z pojawieniem się na rynku wakacyjnego wydania magazynu Harper’s Bazaar (lipiec-sierpień 2019). Wywiady z ambasadorkami projektu zachęcają do tego samego – podzielenia się własną historią i zainspirowania innych kobiet do działania. Wszystkie opowiedziane przez kobiety historie biorą udział w konkursie. Te, które będą dla innych kobiet największym bodźcem do działania, pojawią się na stronie https://www.harpersbazaar.pl/evoque. W drodze głosowania Polki wybiorą 10 historii, które zostaną opublikowane na łamach jesiennego wydania magazynu. Konkurs potrwa do 18 sierpnia br.

“Chodzi o transformację, a nie o ruch wykonywany tylko po to, żeby się ruszać. Wierzę w ekonomiczne racjonowanie energii, w to, że lepiej poleżeć, niż na pusto działać. Jednak każde nasze działanie przynosi jakiś skutek i należy brać to pod uwagę. Warto wiedzieć, do czego się dąży, jakie mamy cele, i nie bać się trudnych sytuacji po drodze. Transformacja to dla higieny psychicznej podstawa. Co kilka lat powinno się zrzucić skórę. To hasło przypomina mi więc takie zrzucanie skóry, budowanie siebie na nowo” – wyjaśnia znaczenie hasła akcji Katarzyna Bonda.

Nagrodą w konkursie, oprócz publikacji historii 10 laureatek na łamach magazynu, jest profesjonalna sesja zdjęciowa realizowana przez zespół Harpers Bazaar, a także weekend w Hotelu Mercure Kasprowy Zakopane z ekskluzywną strefą SPA & Wellness. Będzie to również okazja do testowania najnowszego wcielenia Range Rover Evoque. To jednak nie wszystko! Historie, którymi zechcą podzielić się uczestniczki konkursu, wraz z motywacyjnymi cytatami i myślami, stworzą wyjątkowe wydanie magazynu Harper’s Bazaar. Będzie to ok. 100 stron zapisanych dowodów na niezwykłą siłę i energię kobiet.

Na jesień zaplanowany został drugi etap projektu, podczas którego społeczność kobiet „Evoque – I’m on the Move” zostanie zaproszona na autorskie spotkania z Ambasadorkami akcji.

Więcej informacji o projekcie znajduje się na stronie: https://www.harpersbazaar.pl/evoque

.