Lara Gessler i Piotr Szeląg od kilku lat tworzą zgrany duet. I choć początkowo nikt nie spodziewał się, że tych dwoje stanie na ślubnym kobiercu, para od roku żyje już jako mąż i żona. I mimo że na co dzień oboje chętnie dzielą się z fanami swoim życiem prywatnym, decyzję o ślubie do samego końca utrzymywali w tajemnicy.

Lara Gessler wspomina lata 90. Mieli zatargi z MAFIĄ

Lara Gessler i Piotr Szeląg obchodzą pierwszą rocznicę ślubu

Lara i Piotr zaczęli spotykać się w 2019 roku. Córka Magdy Gessler była wówczas świeżo po rozwodzie z Pawłem Ruczem. I choć zakochani początkowo ukrywali swoją relację, z czasem zdecydowali się pochwalić światu miłością. Zresztą niedługo po tym, jak zaczęli się spotykać, influencerka ogłosiła, że spodziewają się dziecka. I gdy oczy fanów skierowane były głównie na rosnący brzuszek 32-latki, para zaskoczyła nas po raz drugi, publikując w sieci zdjęcia ze swojego ślubu!

Państwo Szeląg zdecydowali się na skromną ceremonię. Zresztą Lara sakramentalne „tak” wypowiadała już w zaawansowanej ciąży. Kobieta poszła do ołtarza w przepięknej, białej midi sukience z głębokim rozcięciem na nodze oraz bufiastymi rękawami. Do tego dobrała jasne sandały i bordowy bukiet kwiatów. Pan młody postawił na mniej elegancki strój. Wybrał on jasny golf oraz lniane spodnie i brązowe mokasyny.

Pamiętacie ich looki? Jeśli nie, Lara wrzuciła na Instagram kilka niepublikowanych dotąd fotografii ze swojego ślubu. Rocznicowy post podpisała komentarzem:

Rok temu, o tej porze byłam już szczęśliwą żoną @piotr.szelag a za 9 dni urodzi się Nena. Dziękuję Ci Kochanie za ten rok. Razem najlepiej – napisała Lara.

Lara Gessler o staraniach o dziecko, swojej chorobie i mężu: „W Piotrze jest dużo cech mojego taty”

Kozaczek życzy dużo miłości i szczęścia na kolejne lata!

Lara Gessler, Piotr Szeląg Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Lara Gessler i Piotr Szeląg pokazali fotki ze ślubu.

Lara Gessler i Piotr Szeląg pokazali fotki ze ślubu. Fot.Instagram/lara_gessler.