Lara Gessler i jej partner, Piotr Szeląg, od kilku miesięcy oczekują narodzin swojego pierwszego dziecka. Celebrytka radosną nowiną pochwaliła się pod koniec kwietnia, a teraz dzieli się ciążowymi zdjęciami. Pytana o ciążę, też chętnie o niej opowiada.

Lara Gessler wcześniej nie dodała TAKIEGO zdjęcia. „Wzroku oderwać nie można”

Lara Gessler poznała płeć dziecka i wybrała imię

Córka Magdy Gessler mimo zaawansowanej ciąży jest aktywna zawodowo. Niedawno opowiadała w „Dzień Dobry TVN”, jak pandemia wpłynęła na jej biznes. A teraz może pochwalić się nowym biznesem – otworzyła własną Pracownię Kulinarną.

Podczas otwarcia Lara była pytana nie tylko o nowy lokal, ale też o życie prywatne. Nie zabrakło pytań o to, jak się czuje w ciąży. Przyznała, że bardzo dobrze się czuje, więc nie może narzekać i życzy innym kobietom, by ciąża była dla nich tak łaskawa, jak dla Lary. Dodała też, że poznali już z partnerem płeć dziecka, a także wybrali imię.

Czuję się faktycznie świetnie. Nie mam na co narzekać. Jak czasami słyszę, co się kobietom przydarza w tym czasie, to mogłabym każdemu życzyć takiej ciąży. Znamy płeć, bo za dużo niespodzianek nie ma co mieć. Mamy już imię. Jest tradycyjne, ale wiele osób nie wie, że takie jest. Termin mam na wrzesień, październik. Życzcie mi cierpliwości, siły fizycznej. Żeby było tak, jak jest. Bo jest fantastycznie – powiedziała w rozmowie z Jastrząbpost.

Lara Gessler wyłamała się. NIE ZROBI tego, co inne celebrytki

Jaką babcią będzie Magda Gessler?

Lara zdradziła też, jak na wieści o ciąży zareagowała jej mama, Magda Gessler. Restauratorka niezwykle się ucieszyła i wygląda na to, że będzie doskonałą babcią.

Ona się bardzo, bardzo ucieszyła. Sama mówi, że będzie lepszą babcią niż mamą. Ja uważam, że w sumie wyszło nie najgorzej, więc nie ma co narzekać. Na pewno będzie babcią z typu babć rozpieszczających, eksternistycznych. Nie takich, której podrzucasz dziecko, jak musisz wyjść wieczorem na kolację, bo pewnie ona będzie już wtedy na drugiej kolacji. Więc absolutnie nie, ale na pewno będzie tą babcią od rozpieszczania – dodała Lara.

ZOBACZ TEŻ:

Lara Gessler bez biustonosza pozuje w ogródku. Jaki duży ma już BRZUSZEK!

Lara Gessler pokazuje ciążowy brzuszek. Fanki zakochały się w jej letniej sukience

Magda Gessler nie mogła powstrzymać emocji. Napisała piękne słowa do córki

 

Lara Gessler z partnerem, Piotrem Szelągiem

Piotr Szeląg, Lara Gessler/fot. AKPA

Lara Gessler z partnerem na ściance

Lara Gessler, Piotr Szeląg/fot. AKPA