Lara Gessler zawodowo zajmuje się cukiernictwem. Jest autorką dwóch książek kulinarnych, a także współwłaścicielką restauracji i cukierni. Prywatnie spełnia się jako żona Piotra Szeląga i mama dwójki dzieci: Neny oraz Bernarda.

Lara Gessler na urodzinach Vogue w SAMYCH RAJSTOPACH! Zapomniała spódnicy?

Lara Gessler o porodzie i wychowaniu dzieci

Ostatnio restauratorka opublikowała na swoim Instagramie post o zakończeniu karmienia piersią. Młoda mama nie kryje swojego życia prywatnego i dzieli się każdą chwilą ze swoimi fanami. Tak też było w przypadku zdjęcia poporodowego, na którym Lara znalazła się z noworodkiem i mężem całującym ją w czoło. Lara Gessler udzieliła wywiadu w podcaście dla „Ładne babe”. Podczas rozmowy została zapytana o to, jak wygląda życie młodej mamy.

Lara Gessler kończy karmienie piersią. Mąż celebrytki nie krył swojej opinii

W wywiadzie przyznała, że jej poród był szybki i niespodziewany. Podczas wizyty u swojego lekarza prowadzącego Lara usłyszała, że powinni szybko jechać do szpitala. Restauratorka, śmiejąc się mówiła, że wolała „nie urodzić w samochodzie”. Później dodała, że nawet nie miała wody w wannie podczas porodu, co zauważyli na zdjęciu jej fani. Podczas rozmowy, wspomniała, że takie porody są „tylko w filmach”.

Miałam poród błyskawiczny. Zawsze myślisz, że ciebie to nie dotyczy, że to się nie wydarzy, że to się dzieje tylko w filmach… Umówmy się, to jest turbo rzadkość. – przyznaje z uśmiechem restauratorka

Lara Gessler zabrała rodzinę na Mazury i rozbiła NAMIOT z powodu… drożyzny!

Lara Gessler opowiedziała również o relacji jej córki z bratem.

Nigdy nie było takiej zazdrości między nimi. Co jest ekstra. Może to też jest dlatego, że jest to dziewczynka i chłopak. […] Myślę, że to jest bardziej kwestia osobowości. W tej chwili jest tak, że oni się kochają bardzo. On jest w nią zapatrzony totalnie, a on jest jej najlepszym audytorium do wszystkiego… – opowiada Lara Gessler

Młoda mama podczas wywiadu wyglądała na szczęśliwą i spełnioną kobietę. Każdy temat związany z jej rodziną omawiała z radością. Widać, że Lara Gessler promienieje, a macierzyństwo jej służy.

Lara Gessler, fot. Podlewski/AKPA

Lara Gessler, fot. Podlewski/AKPA

Lara Gessler, fot. Kurnikowski/AKPA

Piotr Szeląg, Lara Gessler, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Lara Gessler, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Magda Gessler, Lara Gessler, fot. Kurnikowski/AKPA

Piotr Szeląg, Lara Gessler, fot. Podlewski/AKPA

Lara Gessler, Piotr Szeląg, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Lara Gessler, Piotr Szeląg, fot. Podlewski/AKPA