Lara Gessler zawodowo zajmuje się gastronomią, a dokładniej cukiernictwem. Swoją pasję odziedziczyła po Magdzie Gessler, która jest znaną restauratorką w całej Polsce. Lara jest autorką dwóch książek kulinarnych, a także współwłaścicielką restauracji i cukierni. Prywatnie spełnia się jako żona Piotra Szeląga i mama dwójki dzieci: Neny oraz Bernarda.

Pokaz Dawida Wolińskiego. Sokołowska to największa seksbomba, Lara Gessler w kolorach, Anna Markowska…

Lara Gessler o zakończeniu karmienia piersią

Cukierniczka na swoim Instagramie opublikowała bardzo prywatny post. Wspomniała, że przez ostatnie 13 miesięcy karmiła małego Bernarda piersią. W publikacji oznajmiła, że kończy ten etap dodając, że jest wdzięczna za to, że mogła tak długo to robić. Podzieliła się również wątpliwościami, które jej towarzyszyły podczas podjęcia tej decyzji.

Więc znowu pytania, czy nie za szybko? W zasadzie czemu teraz? Czy to nie samolubne z mojej strony i czy skoro mam mleko, to nie powinnam dawać je dziecku tak długo, jak tego psychicznie i fizycznie potrzebuje? Czytałam ostatnio badania, ze podobno kiedyś dzieci piły mleko tak długo, jak są mleczaki czyli do jakiegoś 6 roku życia. Czyli kiedy jest dobry moment „stop”? U mnie nastąpił wtedy, kiedy poczułam, że Bernard na tyle dużo, różnorodnie i samodzielnie je, ze mleko w naturalny sposób zaczęło schodzić na dalszy plan, a karmienie stanowiło bardziej funkcje bliskościową.

To tu teraz najwięcej czasu spędza Lara Gessler: „Kiedy nagle przeskakuje Ci w głowie, że wracasz na wieś, a nie do miasta”

Swoją decyzję poparła tym, że córkę Nenę również karmiła 13 miesięcy i chciała, ‚żeby było po równo.”

Bernarda, tak jak Nenę karmiłam przez 13 miesięcy. Chciałam, żeby było po równo… oczywiście głosy w głowie mówią, że po równo jest bez sensu, bo dzieci są różne. I to fakt. Mam wrażenie, że Bernard mógłby tak jeszcze przez co najmniej 2 lata.

Lara Gessler zabrała rodzinę na Mazury i rozbiła NAMIOT z powodu… drożyzny!

Mąż Lary Gessler nie krył się z opinią na ten temat. Pod postem żony umieścił wpis, który wskazuje na to, że Piotr Szeląg jest zachwycony odważną decyzją ukochanej.

Kocham Cię. Jesteś bardzo dzielna. Ja się cieszę, że piersi wrócą na swoje miejsce, czyli do taty. ♥️😄

Fani również skomentowali wpis Piotra, wygląda na to, że są zauroczeni wypowiedzią męża Lary.

  • Jesteście kochani i ja rozumiem co masz na myśli w przeciwieństwie co do niektórych tu innych kobit 😂
  • Idealnie podsumowane 😁 U mnie było podobnie 😉❤️ niestety niektórzy nie zrozumieli przekazu 🙈🤣

Lara Gessler, fot. Kurnikowski/AKPA

Lara Gessler, fot. Podlewski/AKPA

Lara Gessler, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Piotr Szeląg, Lara Gessler, fot. Podlewski/AKPA

Magda Gessler, Lara Gessler, fot. Kurnikowski/AKPA

Lara Gessler, Piotr Szeląg, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

fot: Radosław NAWROCKI / Forum