Ostatni rok był u Lary Gessler naprawdę obfity w emocje. Influencerka w ciągu ostatnich 12 miesięcy została żoną i mamą. Zresztą właśnie pierwsze urodziny swojej córeczki, Neny, świętowała na Instagramie. W jaki sposób? Publikując naprawdę uroczy film. W materiale tym pojawiają się dotąd nie pokazywane w social mediach kadry.

Lara Gessler i jej mąż obchodzą pierwszą rocznicę ślubu. Córka restauratorki pokazała niepublikowane jeszcze zdjęcia

Lara Gessler świętuje na Instagramie pierwsze urodziny córki

Lara Gessler i Piotr Szeląg zaczęli spotykać się w 2019 roku. Chwilę wcześniej córka Magdy Gessler była jeszcze żoną Pawła Rucza. Zakochani początkowo trzymali swoje uczucia w tajemnicy, ale z czasem postanowili powiedzieć światu o swojej miłości. Zresztą niedługo po tym, jak ogłosili, że są parą, poinformowali o błogosławionym stanie Lary. I gdy oczy fanów skierowane były na rosnący brzuszek influencerki, 32-latka zaskoczyła swoich obserwatorów zdjęciami z własnego ślubu. Świeżo upieczone małżeństwo kilka dni po ceremonii przywitało na świecie córeczkę, Nenę. Jak wyglądał pierwszy rok wspólnego życia? Fragmenty możecie zobaczyć w pięknym filmiku, który Gessler wrzuciła na Instagram.

Tak szybko to wszystko się stało. Od krecika do roześmianej maluszki podjadającej wszystko, co się da i biegającej dookoła. Kocham, kocham, kocham! Dziękuję Ci losie za tę kruszynkę. Dziękuję najlepszemu Tatusiowi na ziemi – napisała Lara pod postem.

Lara Gessler wspomina lata 90. Mieli zatargi z MAFIĄ

Urocze prawda?

Nena, wszystkiego najlepszego!

scena z: Lara Gessler, Piotr Szeląg, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Lara Gessler, Piotr Szeląg, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Lara Gessler z rodziną

Lara Gessler z rodziną/fot. Instagram/lara_gessler