Lara Gessler (31 l.) pod koniec kwietnia ogłosiła, że wraz z Piotrem Szelągiem, zostaną rodzicami. Wówczas córka Magdy Gessler dodała zdjęcie z ciążowym brzuchem. I od tamtego momentu nie brakuje u niej na profilu takich fotek. Jest jednak trend, z którego celebrytka się wyłamie i nie będzie jak inne matki.

Lara Gessler bez biustonosza pozuje w ogródku. Jaki duży ma już BRZUSZEK!

Lara Gessler będzie poruszać tematyki ciążowej

Lara oprócz profilu na Instagramie, gdzie pokazuje prywatne życie, ma też konto w serwisie YouTube i jest to kanał typowo kulinarny. Wiele pań, które oczekują narodzin dziecka, albo zostały mamami, często zmieniają na swoich profilach treści, które dotychczas publikowały w sieci. Zaczynają się wpisy o ciąży i o macierzyństwie. Dla niektórych to źródło zdobycia informacji, ale też pożywka dla hejterów, którzy doszukują się dowodów na to, by wytknąć celebrytkom, że nie potrafią zająć się własnym dzieckiem.

Nie wszystkie panie jednak poruszają ciążową tematykę w mediach społecznościowych. I w tym gronie znalazła się Lara, która nie zamierza tak robić. Przynajmniej nie na YouTube.

Nie. Chcę, aby mój YT pozostał zorientowany wokół tego, czym zajmuję się zawodowo. Nie jestem ekspertką w sprawach ciąży. Wolałabym, żeby wszystkie osoby zainteresowane tym tematem, korzystały ze sprawdzonych źródeł informacji – odpowiedziała na pytanie internauty na InstaStories.

Co ciekawe, chociaż na jej Instagramie pojawiają się fotki z brzuszkiem, to na razie nie było wpisu o tym, jak się czuje w ciąży, o zachciankach, itp. Myślicie, że z czasem to się zmieni?

Lara Gessler nie będzie poruszać tematyki ciążowej

Lara Gessler/fot. Instagram/lara_gessler

ZOBACZ TEŻ:

Magda Gessler nie mogła powstrzymać emocji. Napisała piękne słowa do córki

Święto Magdy Gessler. Lara przyszła w butach, które kiedyś były synonimem KICZU

Kim jest Lara Gessler? Córka Gesslerów szkoliła się u najlepszych, ale wróciła do kraju, żeby pomóc mamie

Lara Gessler z partnerem na ściance

Lara Gessler, Piotr Szeląg/fot. AKPA

Lara Gessler z partnerem na ściance

Lara Gessler, Piotr Szeląg/fot. AKPA