Lara Gessler od trzech lat tworzy zgrany związek z Pawłem Szelągiem, z którym się pobrała w październiku 2020 roku. Kilka dni po weselu para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko, córeczkę Nenę.

Lara Gessler urodziła!

Lara Gessler pozuje z synem

Pod koniec marca Lara Gessler ponownie zaskoczyła swoich fanów, chwaląc się ciążowym brzuszkiem w dniu urodzin męża. 12 września para poinformowała na Instagramie, że doczekali się pierwszego syna o imieniu Bernard.

Lara Gessler jeszcze przed porodem udała się do fryzjera!

Kilka dni po porodzie gwiazda pokazała kolejne dziecko z noworodkiem. Wygląda przepięknie po porodzie! Zdradziła w opisie, że Bernard jest bardzo grzeczny, a Nena dobrze zareagowała na braciszka:

Kochani, dziękujemy bardzo za wszystkie życzenia i gratulacje🥰🙆🏼‍♀️🙏🏼🤱🏼 Mały jest cudowny, i jak narazie bardzo cichutki, a Nena zareagowała na niego wspaniale. Dziękujemy @holi_mama_polozna za piękny poród i całemu Szpitalowi Świętej. Rodziny za wspaniałą opiekę – czytamy. 

Gessler urodziła w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny w Warszawie, gdzie przyszła na świat również Nena, a także córeczki Agnieszki Kaczorowskiej, córeczka Zosi Zborowskiej, Olgi Frycz, czy bliźniacy Bartłomieja Topy.

Czytamy na stronie, że „blok Porodowy Szpitala Specjalistycznego im. Św. Rodziny dysponuje komfortowymi salami porodowymi (…) wyposażona w odpowiedni sprzęt ułatwiający poród, m.in. piłki, worki saco, materace, nowoczesne łóżka do pozycji wertykalnych”.

Fot. screen/szpitalmadalinskiego.pl

Katarzyna Sokołowska, Lara Gessler, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Lara Gessler, fot. Instagram @lara_gessler

Lara Gessler, fot. Instagram @lara_gessler